Je CRL bábätka 6,62 v 13+1 v poriadku?
11. júl 2024
Ahojte, je v poriadku že mám CRL bábätka 6,62 v 13+1? NT je 1,4mm
Som prvorodička a pomaly mi nič nepovedal..
Ahojte, je v poriadku že mám CRL bábätka 6,62 v 13+1? NT je 1,4mm
Som prvorodička a pomaly mi nič nepovedal..
A Google ti nič nepovedal? CRL primerané, NT ok. Stálo by ťa to 2 sekundy googlenia.
Škoda že si sa neopýtala radšej lekára ako modrého koníka 🙄