Je šanca že sa Anembryomola nezopakuje?

anikar
16. sep 2008

mala niektora s vás anembryomolu ?je šanca že sa to po druhý krat nezopakuje?podeľte sa o skusenosti..dakujem

snezenka123
2. jan 2018

ahojky, přidávám se z touto ošklivou diagnozou, která mi byla dnes po několikerých odběrech a utz diagnostikována...prázdný gestační váček, roste rychle...dle ms 6+5 ale velikosně už odpovídá na 8+2☹ za dva dny nastupuji na kyretáž...též mi řekli čekat minimálně tři měsíce

antalea
2. jan 2018

netreba cakat, je to indivindi ako sa ty citis, po kyret niekedy je prave naopak najlepsie cim skor otehotniet, lebo maternica je vycistena ako perinka pre uchytenie plodu. ja som uz medzitym mala uspesne za sebou moje tretie tehotenstvo, porodila som nadhernu rysavu 4.4kg dcerku ktora bola velmi nadana, popredu s vyvojom. zial v 4 mesiacoch a 2dnoch svojho zivota, kedy uz zacala lozit a artikulovane brblat a stale sa na niecom rehotat, jedno rano prestala dychat a uz sa ju nepodarilo ozivit :( napriek tomu, este to budem skusat znova..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre