@michaela404 odpoviem ti ako anestéziológ, keď si vezmeš trittico raz určite sa nič nestane, nebolo doteraz dokázané žeby to malo teratogenny účinok na embryo alebo spôsobovalo poruchy vývoja. Ale keby sa užíval dlhšie a do pôrodu, dieťa môže mať abstinenčné príznaky, preto sa musíš poradiť a psychiatrom a gynekológom ako ďalej Zdroj https://www.gelbe-liste.de/wirkstoffe/Trazodon_...
Tehotenský newsletter
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
@michaela404 odpoviem ti ako anestéziológ, keď si vezmeš trittico raz určite sa nič nestane, nebolo doteraz dokázané žeby to malo teratogenny účinok na embryo alebo spôsobovalo poruchy vývoja.
Ale keby sa užíval dlhšie a do pôrodu, dieťa môže mať abstinenčné príznaky, preto sa musíš poradiť a psychiatrom a gynekológom ako ďalej
Zdroj https://www.gelbe-liste.de/wirkstoffe/Trazodon_...