Kamene v pankreasi

lenuska333
30. okt 2017

Prosim vas chcem sa spytat na zapal pankreasu a kamene v pankreasi ci sa to da liecit ako ci sa s tym uz niekto stretol a ako to unho prebiehalo Dakujem

1988majka
31. okt 2017

@lenuska333 samozrejme da sa to liecit. ale zalezi od konkretneho pripadu ako.

lenuska333
autor
31. okt 2017

1988majka No doktor povedal ze sa mu tam znova robi zapal a ma tam aj tie kamene vravel ze ma ist este na magneticku ale tam ho objednali az 14 takze nechapem nieje to az taky vazny stav ked to vysetrenie tak oddialili a ktomu este aj doktor ma dovolenku strasne sa onho bojim ale dufam ze to vsetko dobre dopadne no lekar mu ani ziadne tabletky nepredpisal neviem bude stacit ak bude dodrziavat prisnu dietu a bude uzivat pankeolan Dakujem?

1988majka
31. okt 2017

@lenuska333 no to velmi zavisi od stavu a vysledkov. moze mat kamene ale pravdepodobne neupchavaju cely vyvod lebo to by si ho nechali v nemocnici.

lenuska333
autor
31. okt 2017

@1988majka No to by az tak nevadilo aj keby ostal v nemocnici len nech je v poriadku skor sa bojim ci to ohrozuje aj jeho zivot ved viac mam z toho strach ja nez on ...ak sa mozem spytat vy s tym mate skusenosti Dakujem

1988majka
31. okt 2017

@lenuska333 ano mam s tym skusenosti - som doktorka. Samozrejme takto nadialku sa neda k tomu nejak blizsie vyjadrit iba v tom zmysle ze keby to bolo zivotohrozujuce alebo nutne riesit hned hopsitalizovali by ho.

lenuska333
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yasmeena
31. okt 2017

@lenuska333 prekrista,nedavajte si sem meno aj rodne cislo!ved na tom papieri vsetko vidiet,zmazte tu foto...

lenuska333
autor
31. okt 2017

@yasmeena A AKO TO MAM VYMAZAT NEVIEM JU VYMAZAT

lenuska333
autor
31. okt 2017

Ako vymazem tu foto poradte niekto prosim

novana
31. okt 2017

@lenuska333 , popros adminku, sama to nevymažeš

lenuska333
autor
31. okt 2017

A ako napisat adminke ake ma meno

novana
31. okt 2017

@lenuska333, neviem, ale klikla som na ten trojuholníček pod foto a požiadala o odstránenie... klikni naň aj Ty a napíš im, nech ho zmažú... a možno Ti tu niekto napíše meno admina

lenuska333
autor
31. okt 2017

Uz som klikla na ten trojuholnik dokedy do asi vymazu neviete

novana
31. okt 2017

@lenuska333, neviem

1988majka
31. okt 2017

Ked tak vzdy piste do spravy ale aj tak prekryte aspon meno a r.c.

bobricek1979
31. okt 2017

@lenuska333 a samozrejme aj dr prekryť

lenuska333
autor
31. okt 2017

A co mam teraz robit nejde mi to vymazat neuvedomila som si ze to posielam aj s udajmi dufam ze to vymazu co najskor

yasmeena
1. nov 2017

@lenuska333 tiez som vam to nahlasila,tak dufajme,ze to niekto nezneuzije...a k tomu zapalu a kamenom...bolo to v rodine,rapidne schudnutie,hnacky,atd...v nemocnici to ukludnili... ta osoba je na liekoch,problemy stale aj po rokoch,su tam aj cysty...zapal je velmi nebezpecna zalezitost,ak mate pochybnosti skuste aj ineho lekara,pankreas je svina...

lenuska333
autor
1. nov 2017

Chcem poprosit adminou nech mi to niekto z nich tu foto spravu vymazu co najskor prosim vas

bobricek1979
1. nov 2017

@lenuska333 už to máš zmazané neboj🙂

cecilia68
1. nov 2017

@lenuska333 Keby mal zápal, ostal by určite v nemocnici a Pancreolan mu tiež nepomôže. Prečo si ho tam vlastne nenechali, nemal záchvat?

lenuska333
autor
1. nov 2017

@cecilia68 no ja tiez neviem preco si ho tam nenechali iba v robote mal jeden den slabsie bolesti ale uz presli 5 dni a zatial bolesti nemava takze neviem na chirurgii mu chcely dat infuzie alebo injekcii od bolesti ale on odmietol pretoze bolesti nemal inac nic

cecilia68
1. nov 2017

@lenuska333 Tak to je iné...keby mal akútnu pankreatitídu, mal by šialené bolesti a nechali by si ho tam. Ja mám chronickú a záchvaty mávam dosť často, kedy si pichnem do stehna No-spu a uľaví sa mi :(

lenuska333
autor
1. nov 2017

@cecilia68 tak to mi je luto drzim palce..... no neviem doktor mi llen povedal za ma kamene zapal a nico vapenate nerozumela som presne ze co bola som v soku vtedy tak neviem uvidime .....chcem sa este spytat yie kamene operuju ajv kosiciach napiste ak niekto vie

cecilia68
1. nov 2017

@lenuska333 Ďakujem, ale to skôr ja držím prsty, nech sa manžel rýchlo zotaví, lebo s pankreasom nie sú žarty a ked je to akútne, tak dupľom. Verím, že sa dá skoro do poriadku. Mňa operovali pred 20 rokmi v Železničnej nemocnici, ale v KE by tieto zákroky mali robiť v Novej, vo Vojenskej a na Rastislavovej.

lenuska333
autor
2. nov 2017

A tiez ste mali kamene ak sa smiem spytat alebo koli comu vas operovali

goldie3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiborko12323
2. feb 2022

@1988majka .... dobrý večer Prajem liečim sa na pankratidu bolo mi robené sono , CT ...bolo to negatívne .... mám stále bolesti a riedku stolicu ... chodím k doktorovi v Leviciach ...ale zvažujem že pôjdem do BA .... podľa vás bude je BA na visej lekárskej úrovni a vedeli by nájsť riešenie ? Pretože viem že pankratidu môžu aj operovať ... ďakujem za každú radu 🙂

marince
10. mar 2023

@cecilia68 ako vám zistili chronickou pankreatidu? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre