Kedy najskôr vám gynekológ videl biť srdiečko plodu?

sivana09
3. okt 2018

Ahojte, teoreticky som dnes 6tt+4d, ale gynekolog este nevidel bit srdiecko. Povedal ze teoreticky k oplodneniu mohlo prist o tri dni neskor a môžem byt 6tt+1d a zatial srdiecko nevidno, mam prist o týždeň. Zatial bolo vidno len gestacny a zltkovy vacok. Dufam a verim ze vsetko bude ok. Ake máte skúsenosti vy? Dakujem

lenka2813
3. okt 2018

Ja som tiež prišla okolo toho 6 týždňa a ešte nebilo srdiečko...objednal ma potom cca o 2 týždne a už potom bolo počuť. Podľa mňa to je v poriadku 🙂

bianka532
3. okt 2018

8 tt

najinka
3. okt 2018

Ja som mala prvy scan 6tt+1den a uz bilo srdiecko , ale vela krat som tu citala, ze az neskor bolo vidno..

sabina_00
3. okt 2018

6+3 nám už bolo vidno ❤️

pininka
3. okt 2018

Mne tiez az tak 8tt

sivana09
autor
3. okt 2018

@pininka a bola si na ultrazvuku aj predtým?

ingridtt
3. okt 2018

My dnes prvy krat u gynekologa podla meskajucej menstruacie 6+4tt. Embryo uz bolo vidno ma 0,47 co sa mu zdalo menej tak to odhaduje namiesto 7 tyzdna skor 6ty srdiecko este nebilo ale ukazoval mi take akoby pulzacie na sone ze by to mohlo byt to srdiecko.mame prist o 3 tyzdne s ked bude vsetko ok dostaneme knizku.

pininka
3. okt 2018

@sivana09 ano bola,hned ako som zistila ze som v tom, lebo som prve potratila dla doktorka mi kazala prist pre duphaston. Vlastne kazdy raz ked som prisla este srdiecko nebilo a to som.bola tehotna 4krat.

hennyinnsbruck
3. okt 2018

V 6tt bolo ♥

ruzicka1989
4. okt 2018

Ja som bola na prvom ultrazvuku koncom siesteho tyzdna a este srdiecko nebilo, len bolo vidno gestacny vak a zarodok plodoveho tercika. O desat dni neskor uz bilo srdiecko 🙂 Ale bola som poriadne vystresovana tych desat dni :D

bobricek1979
4. okt 2018

@sivana09 mne tiež až na 7tt videl akciu srdiečka kľud o týždeň už bude, pekné tehulkovanie

bona69
4. okt 2018

Ja som bola 6tt+4 a už bilo ❤️

mircalla
4. okt 2018

6+1tt

lilusbal
27. jún 2022

Moje Sono z utorka 21.6.2022
6+0tt vidno plod aj akciu srdiečka ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre