Kontrola a špinenie v tehotenstve

17. jan 2024

Ahojte bola som dnes u gynekologičky som v 10tt pozrela ma len tak na rýchlo či nemám nejakú infekciu a potom babo. A keď som prišla domov išla som sa na wc a na toaletnom papieri trochu krvi nie veľa a ani nebola moc červená iba tak slabo je to normálne ? Teraz keď idem na wc a utriem sa tak mam trošku také špinenie také slabučko červené. Som sa išla osprchovať a vyšlo so mňa trošku také červené ako by zrazenina alebo neviem ale len trochu a potom už nič. Je to v pohode ?

dadka1997
17. jan 2024

No keby zo mňa vyšla zrazenina urcite by som nepísala na koňovi a uz by som bola na pohotovsti pre istotu, ja som 12tt, no moj gyn ma teda ešte zo spodu nepozeral iba sono a asi vie prečo

autor
17. jan 2024

No dnes som bola u mojej gynekologičky to by zistila keby není niečo v poriadku alebo je tam nejaká zrazenina alebo niečo. Možno že ma len poranila neviem... nie som si istá či to bola zrazenina bolo toho len máličko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre