Špinenie v 10. týždni tehotenstva

elizabetkamelissa
29. máj 2023

čaute baby , v nedeľu sa mi spustilo špinenie take nieco hnede ako keby tmava krv ....ale nebolo toho vela ..cez noc nic ...ráno zase trosku na papieri po utretí..bolesti ziadne , a od rana uz nic ...tak neviem teraz ci zbytočne panikarim alebo to je normálne take slabé špinenie ..mala to niektorá z vas ?

mima1608
29. máj 2023

@elizabetkamelissa ahoj, ja som presne toto mala v 9tt. Išla som na pohotovosť, doktorka mi tam povedala, že to v poriadku nie je, dostala som jednorázovo Duphaston a potom som brala do asi 15tt Ascorutine a Progestanelle. Ak stále špiniš, radšej choď doktorovi/na pohotovosť.

anavixy
29. máj 2023

Je to normalne, resp. bezne a zvycajne aj uplne neskodne, ale kludne chod k svojmu gynekologovi, moze ti dat spominane lieky pre istotu, ak uzna za vhodne. Na pohotovst utekaj ak by sa krvacanie zintezivnilo a farba sa zmenila na jasne cervenu 🙂 🍀

diaalex
29. máj 2023

@elizabetkamelissa určite by som šla za lekárom. Ja som mala najskôr spinenie a potom krv každé 4t až naposledy v 24tt

nelibe
30. máj 2023

@mima1608 prosim ake si mala davkovanie progestanelle? A uzivala si 200 alebo 100 mg prosim?

mima1608
30. máj 2023

@nelibe užívala som 200. Ráno a večer zaviesť do pošvy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre