Kŕče v žalúdku v 14tt

sissidi
8. jan 2019

Prosim Vas pekne som tehu, 14tt. Pred tyzdnom som mala bolesti - take krce bolestive v zaludku akoby sa stahoval tak asi na dve hodiny, potom to preslo. Vcera sa mi stalo to iste. Co si spominam ze som nejedla mozno 5 hodin co je asi uz dlho.. moze to byt od toho nejedenia, alebo treba ist k lekarovi? Gynekologycka povedala ze s dietatkom je vsetko ok len som jej o krcoch nehovorila lebo to vtedy bolo iba zaz, ale vcera zasa. Dakujem za kazdu radu 🙂. Zaludok v casti tesne nad pupkom.

hennyinnsbruck
8. jan 2019

@sissidi to nic... Ked sa to bude casto opakovat zbehni lekarovi ale podla mna to neni potrebne..ja to tiez mavam plus sem tam k tomu zvracanie. (zlc)... Aj pocas tehotenstva som to 2x mala...v lekarni som kupila tabl (so zazvorom) plus caj na zaludok... Skus pravidelnejsie jest.☺️

sissidi
autor
8. jan 2019

@hennyinnsbruck Ste velmi zlatucka a ukludnila ste ma. Dakujem velmi pekne, skusim Vase rady a nebudem sa stresovat. 🙂.

hennyinnsbruck
8. jan 2019

@sissidi stresovat sa nemusis (tykaj mi 😂)... Samozrejme ked sa to bude casto opakovat - alebo aj po tehotenstve treba zbehnut lekarovi ☺️

sissidi
autor
8. jan 2019

@hennyinnsbruck hej aj ja si myslim ze zas ak to bude casto to uz bude podozrive, dakujem Ti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre