Krv v moči. Máte niektorá skúsenosť?

graziela
22. feb 2008

Pocas hospit. v nemocnici (kvoli zvys. tlaku a placente praevia) mi pri beznych odberoch bola zistena krv v moci + bakteria = infekcia moc.ciest.Bola mi nasadena ATB liecba (ospexin), ktr. som uzivala 12 dni. Dnes je tomu uz viac ako tyzden od douzivania ATB, bola som na kontr. a este stale boli v moci erytrocyty.Som mom. v 24tt, moj gyn. mi odpor. vys. u urologa, vraj sa moze jednat o piesok a pod.
Nemate niektora s tym skusenost? Dakujem za kazdy prispevok.

azuzi
22. feb 2008

Ahoj graziela, ja mam krv v moci stale od zaciatku tehotenstva na jeden+, najskor som si myslela, ze je to k voli krvacaniu na zacatku,ale ked sa to opakovalo tak ma poslal moj gynekolog na urologiu - tam zapal vylucili a na sono sa mu zdalo, ze je tam maly kamienok a mam sa hlasit po porode. Inak ziadne tazkosti nemam, tak dufam ze je to kamienok a ze sa napr.pri porode odplavi, aby sa to nemuselo riesit nejak radikalnejsie.

graziela
autor
22. feb 2008

Azuzi, u mna su uz len stopy krvi...podla toho spec. papierika, no podla vysetr. moc. sedimentu v labor. je tam vela erytrocytov (+ pl. epitelie, co neviem vobec, co znamena)...Ja inac tiez ziadne problemy s tym spojene nemam, ziadne bolesti, palenie, rezanie, vytok a pod.Len ma bolievaju krize, ale s tym mam problem uz par rokov, mam totizto sedave zamestnanie a casto ma zvykne potrapit ischias, tzv, hesenschuss...tak som to pripisovala tomu...
Mne teraz asi nic ine neostava, iba pockat min. do pondelka, co na to povie urologicka...Neviem si predstavit, co bude pre mna a mimi vlastne mensie zlo...U mna to moze dost suvisiet aj s tlakom a bojim sa, aby sa v moci nevyskytla aj bielkovina, lebo to som si uzila pri 1.tehu (pre-eklampsia)... Dufam,ze ma v pondelok doktorka aspon trosku upokoji a dotiahneme to uspesne az do konca.
Paci sa mi, ze to beries takto pozitivne 🙂

azuzi
22. feb 2008

Tak nech Ti to dobre dopadne. 🙂 🙂

graziela
autor
23. feb 2008

Azuzi, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre