Krv v moči - príčina zatiaľ neznáma

tunylyk
12. feb 2008

Babulky čakám svoje prvé vytúžené bábo a už začínam byť zúfala... Pri pravidelnej kontrole v poradni mi vybehli 2 ++ krvi v moči,hneď poplach,kontrola,následne cievkovanie... Riadne ma vyplašili.Bábo je údajne v poriadku,ja vraj nekrvácam,tak už 6-ty deň chodím od urológa ku nefrológovi,samé testy a každým dňom horšie na 3-tí deň sme sa dopracovali k 3+++ a už sú tam aj stopy hnisu... bojím sa a nikto mi nevie povedať,čo mi je.Mal niekto podobný problém?Zajtra mám kontrolu u gynekológa a strašia ma nemocnicou... ☹

iviatko
11. apr 2015

@ziza55 no nijak,utz v poriadku. Tak neviem.

ziza55
11. apr 2015

@iviatko a mas stale ze sa papierik zafarbi nazeleno?ja sa furt sledujem...hruuuza

iviatko
11. apr 2015

@ziza55 ano,stale mam min.na 2-3 kriziky

77tatiana77
19. apr 2016

Ahojte prosim vaas poradste mi ...mam krv v moci. Najprv som mala len stopy lekar mi dal nejaky prasok vypit ze sa mi vycisti mechur. Isla som na kontrilolu no uz som tam nemala len stopy ale aj krv. Dal mi 3dnove ant vobex to nepomohlo. Tak mi dal dalsie ant. A dufam ze uz bude ok. Inak ma vobec nic neboli len chodim casto na wc. Prosim povedzte , ze je to beZne. Som v 20tt. Placentu som mala nizko ale vraj uz pekne vystupila. A dr povedal ze tym to nebude ze to by som aj trosku krvacala

onko
7. máj 2016

Ahojte dievčatá aký urologické čaje pijete? Ja som v 22tyzdny a zistili mi krv v moči.V lekárni mi poradila čaj Bio pre tehotné ženy máte skúsenos?Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre