Krv v moči - zápal močových ciest

annymarry
16. apr 2022

Ahojte som v 24 týždni a pred 2 týždňami som dostala zápal moc.ciest DR mi predpísala antibiotiká a bolo lepšie lenže keď som ich prestala brat sa mi to začalo pomaly zhoršovať momentálne som bola na WC a strašne ma to od večera boli keď cikam a keď sa utrem je na papieri rozove( zjavne krv) nie veľa ale je tam ... Samozrejme idem hneď ráno na pohotovost ale mali ste niektorá niečo podobné ? Ako vám to liečili ? Bojím sa že má hospitalizuju 😭

sunshine_18
16. apr 2022

@annymarry bol moc aj na kultivacií? Co ti vyšlo? Bakterie či bielkoviny? Bolo by dobre navštíviť aj urológa na vyšetrenie obliciek

annymarry
autor
16. apr 2022

@sunshine_18 pred dvomi týždňami u DR bolo v moči aj krv aj bielkovina aj hnis tento týždeň v stredu som bola u ženskej a mala som bielkovinu ešte zvýšenú a teraz toto

nikpa
17. apr 2022

@annymarry ak sa to opakuje a ešte počas tehu, treba ísť k urológovi alebo k nefrologovi. Ja som tak počas oboch tehu chodila lebo som mala stále zlý moč, rezanie a pálenie pri močení. Treba aby spravili komplet rozbor moču, zbierala som aj 24hod.moč, sono obličiek, krv...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre