Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ema72
4. aug 2011

zlatko ty este hemor. nemas preco mat, mozno si spapala nieco, co ti podrazdilo crevo, ja to mavam od cerveneho vina. Neznasam tu trieslovinu. Ak by to do tyzdna neustalo, tak to potom ries.

janulkan
4. aug 2011

moze sa to stat aj z velmi tvrdej stolice (teda pokial bola krv cervena a nie tmava), skus si "naordinovat" vela vlakniny a jogurtiky, pripadne probiotika, ulahci to prichodnost criev a pomoze traveniu...
urcite by som to ale riesila u dr pokial to bude opakovane

jana_eyre
autor
4. aug 2011

@janulkan
ano, krv bola jasna cervena, ale stolica normalna.. teraz aj jem tak ako pises - jogurty, vlaknina, dzusy, ovocie.. vcera som ani nic zvlastne nejedla.. chcem ist asi k doktorke dnes, aj ked sa to stalo iba raz (teda raz som uz krv na papieri mala - asi dva tyzdne do zadu, ale len malinko a to som mala zapchu, tak som to neriesila) a podla mojej mienky tej krvi bolo dost..

janulkan
4. aug 2011

@jana_eyre tak potom urcite poobede navstiv vseobecnu lekarku, krv v stolici nie je nic take bezne a hlavne ak sa stravujes dobre, ale zase nemusi to byt ani nic hrozne 🙂 vela stastia

jana_eyre
autor
4. aug 2011

no tak len pre buducnost - keby mal niekto rovnaky problem ako ja - bola som u chirurga a mam prasknutu sliznicu.. predpisal mi detralex a nejake cipky na noc, tak dufam, ze pomoze.. vraj to sposobilo to, ze v tehotenstve sa telo uplne inak prekrvuje a moze ho poskodit aj najmensia zmena.. tak dufam, ze to bude vsetko OK.. pekny den vsetkym a dakujem za odpovede.. 🙂

jaj a este dodam, hemeroidy su podla lekara uplne bezne od zaciatku tehotenstva, moze sa to pritrafit kedykolvek..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli