Krvácanie a čiastočné odlúčenie v 8. týždni

19. júl 2020

Ahoj, v piatok som prišla do nemocnici s tým ze som začala krvácať, na pohotovosti mi povedali ze to je v poriadku že asi za to ze sme mali pohlavný styk,,, bábätku bilo srdiečko všetko bolo ôk ale nechali si ma tu.. Dali mi injekciu na zastavenie krvácania, zastavilo.. Lenže dnes som sa znova rozkrvacala už keď som si myslela ze je všetko okay a zajtra môžem ísť domov.. Dali mi znova injekciu na zastavenie krvácania, lekárka ma vyšetrila a povedala ze je tam odlúčenie ale srdiečko bije že plod je stále tam,,, nasadené mam aj lieky na udržanie plodu.. Mam hrozný strach presne pred rokom som potratila.. Neviem co to odlúčenie znamená a ci mam čakať najhoršie alebo čo.. 🥺🥺 Stretla sa s tým už niektorá? Ležím ležím a myslím na kadečo už

mucinka5512
19. júl 2020

Na tvoju otázku odpoveď nepoznám, ale veľmi ťa prosím, buď silná, nech sa stane čokoľvek 🙏🙏❤️❤️ posielam Ti objatie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. júl 2020

@bambulienka25 liečba bola nasadená už keď som prišla tak prečo sa to stalo aj cez to? 😪

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka77
19. júl 2020

Mala som to iste v 8 týždni. Krvácanie a ciastocne odlupovaniu. Srdiečko bilo. Krvácanie sa podarilo zastaviť. Mala ma už 12 rokov.. musíš byt v úplnom klude a len ležať. Ležala som tak 2 týždne. Nakoniec to ani nebola riziková gravidita. Je tam stále šanca že sa to podarí udržať .

sebastian2009
20. júl 2020

A žiadni sex nesmie byť nič ťažké nedvihat šetriť sa kludovy režim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre