Krvácanie po vyšetrení. Je to normálne?

martinusik91
6. dec 2013

Predvčerom večer som skončila v nemocnici a po vyšetrení som začala mať vo výtoku krv a odvtedy to trva až do teraz.Krv je od včera tmava niekedy je jej viac inokedy menej.Od toho vyšetrenia ma už nepozerali už som doma tak sa bojim ci je to normalne.

mijunik
6. dec 2013

@martinusik91 Ja by som na Tvojom mieste hneď teraz zavolala svojmu lekárovi, resp. do nemocnice, kde Ťa vyšetrovali. Neviem, či je to krvácanie v poriadku, možno áno, lenže na to Ťa ak tak mali upozorniť v nemocnici po vyšetrení, že sa to môže stať. Myslím, že nejaké špinenie by mohlo byť, len neviem ako silné. Možno vyzerám ako stresák, ale podľa mňa by si mala zájsť na pohotovosť, nech Ťa znovu vyšetria a nech Ti rovno povedia, či je to krvácanie v poriadku a do akej intenzity až môže byť. Držím palce. 🙂

martinusik91
autor
6. dec 2013

@mijunik no mne v nemocnici povedali ze je to normalne ked som im vravela ze mam vo vytoku krv a vcera ked som bola zaniest spravu tak som sa tiez pytala doktora a on na to povedal ze to je v poriadku ale nepozeral ma ... hadam ked to nieje cerstva krv je to ok a neni to ze cista krv ale vo vytoku obcas viac obcas menej taka tmavsia

mijunik
6. dec 2013

@martinusik91 toto som sa dočítala http://www.mamatata.sk/node/63422, hádam Ti to pomôže. Ako to tak čítam, tak špinenie po vyšetrení je normálne, pokiaľ však trvá max. 2 dni. Mysím, že si ešte v limite. 🙂 No aj tak sa riaď vlastným inštinktom, lebo len Ty vieš, ako sa cítiš a čo prežívaš. Neboj, určite bude všetko v poriadku. 🙂

martinusik91
autor
6. dec 2013

@mijunik ahoj velmi si mi pomohla ja mam ranku na krcku tak to bude stoho 🙂 uz som kludna dik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre