Kyret v skoro 9tt

evuska135
14. okt 2019

Baby chcem sa spytat, mam doma jedneho zdraveho chlapceka a teraz sa stalo to coho som sa bala od uplneho zaciatku tehu, babu nebije srdiecko 😭😭 kedy ste sa po kyrete zacali snazit,je lepsie cim skor aby clovek zabudol?

ikonica
14. okt 2019

@evuska135 po prvej mrche..

kataka10
14. okt 2019

Snazit sme sa chceli az po 3. ms, ale neplanovane sa nam zadarilo uz po druhej. Drzim palce 🙂

ankare
14. okt 2019

Evka, veľmi ma to mrzí, cim si prechádzas.
Ja mam 4r. synčeka, v januári som otehotnela na prvý sup, termín pôrodu vyšiel presne na moje narodeniny, na Valentína som si urobila tehotensky test, no radosti nebolo konca kraja... V 7.tt som začala spinit a krvácať, a zrazu po dieťatku v mojom brušku ani chýru... 😪 Vycistila som sa sama, vďakabohu. Keďže som nemala kyret, bez ochrany sme začali sexovať hneď po prvom menzese. No môj dr. mi kázal 3 cykly cakat. A akurát dnes mam narodeniny a mala som byť v pôrodnici. 😪
Všetko sa deje pre niečo, to si vravím stále...
Drz sa a silno držím palce!!! ❤️

evuska135
autor
14. okt 2019

@ankare dakujem za podporu ❤ u nas tiez naplanovane, na prvy sup, strasne som sa tesila, len som sa citila zvlastne, uplny strach o babo, potom sa mi snivali zle sny az nakoniec najhorsia sprava, dufam ze casom to prejde a dalsie sa nam podari a bude vsetko ok, inak mne tiez vychadzal termin par dni po narodeninach 😕

mirka_239
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanya65
14. okt 2019

Je lepsie pockat aspon tie 3 mesiace,nech sa telo zotavi.

bajjka
14. okt 2019

@evuska135 ja jedno dievčatko doma zdravé tehu bez komplikácií potom dvakrát kyret srdiečko nebilo a teraz už kojím môjho 4 mesačného chlapčeka tot všetko sme stihli za 4 roky ;) držím palce

ericka_123
14. okt 2019

@evuska135 viem čo prežívaš, zažila som to v januári, čakali sme naše prvé bábo, ktoré sa malo narodiť týždeň po mojich narodeninách. Nám sa kázali snažiť hneď po prvej menštruácii hlavne kvôli veku. Ale mala som strach, že sa to zopakuje, začali sme sa snažiť asi po druhej, ale popravde som vtedy ešte nechcela otehotnieť. V apríli sme sa už snažili ale v hlave blok zakaždým keďže túžba po bábe bola veľmi silná. A paradox, že presne na moje narodeniny sme boli na ultrazvuku kde nám potvrdili, že čakáme bábo. Všetko sa deje kvôli niečomu, mne zistili problém s krvou a to spôsobilo ten potrat, teraz sa liečim a som monitorovaná. Držím palce, aby si sa z toho čo najskôr dostala a mohla sa o chvíľu tešiť malému človiečiku.

zuzu1994
14. okt 2019

@evuska135 ahoj je mi to luto ja som mala MA v 10tt doktor povedal ze sa mozeme snazit po prvej menstruacii alebo ako sa budes citit😑

denden77
14. okt 2019

@evuska135 mne povedali 3-6 mesiacov (21tt).. beriem tie 3 😁 drzim palciak 😉

evuska135
autor
14. okt 2019

Dakujem dievcata, jedine stastie ze mam doma to moje chlapciatko, co ma dnes chodi cely den stiskat a to mi dava silu nejak sa nad to povzniest, dufam, ze dalsie tehu uz bude stastnejsie

denden77
14. okt 2019

@evuska135 urcite bude 🍀 mysli pozitivne.. tiez sa snazim 😊

kater_by
14. okt 2019

10.10.2017 kyret
11.11.2017 už tehu 😊
Dnes 15 mesačná láska 😉

evuska135
autor
14. okt 2019

@denden77 tak si drzme navzajom palce aby sme sa za chvilku tesili 😊😉

@kater_by jeej tak skoro sa podarilo super clovek ma aspon nadej 🙂

ludmilka2407
14. okt 2019

Kazda to ma inak.. Ja som prisla o babo v 15tt..prvy mesiac bol tazky.. Az po prvej ms sa mi stiahla maternica a dr.povedal ze sa mozme v pohode snazit.. Podarilo sa po 4 mesiacoch

katarinakacka1993
15. okt 2019

Ahoj baby chcem sa opytat ze ako ste to mali vy bola som v 3septembra na zakroku (kyretaz)😣a este som nedostala menstruaciu ze ci je to normalne ci pockat alebo zajst k lekarke s tym.dakujem

slavuska1506
15. okt 2019

@evuska135 odporuca sa aspon po 3 mesiacoch, aby sa sliznica maternice spevnila, "zotavila". Aby sa ti nezopakovalo to iste. Nam sa podarilo takmer presne po roku.

mariska1989
15. okt 2019

Ja som si s týmto prešla v januári v 12 tt prišla prvá MS tak sme to skúsili vyšlo to znova na prvý krát. No netešila som sa dlho znova prišlo ten istý okamih v 6 tt . Potom to som zmenila Dr nejaké tie vyšetrenia lieky a znova podarilo teraz chcem až bábo vydrží no strach je stále

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre