Liek Medrol v tehu

katkacer92
11. sep 2020

Ahojte, dokedy ste uzivali medrol v tehotenstve?

Ak cytokiny ostavaju vyssie, tak aj vtedy sa vysadza? Alebo nie?

zuz115
28. sep 2020

@katkacer92 ahoj ja som uzivala do 24 tt vsetko ok maly ma uz mesiac

mischel123
29. sep 2021

@zuz115 ahoj, prosim ta mala si nejake nežiadúce účinky po vysadení medrolu? Ja som ho brala do cca 14tt kazdy den a od 14tt do 19tt som ho postupne podla plánu imunologicky vysadzala, teda od 19tt som bez medrolu. Momentalne som v 23tt, ale uz asi dva tri tyzdne ma bolia nohy (svaly v nohach) akoby som mala silnu svalovicu, neviem sa ani zo zeme postavit ked si sadnem na zem, aj ked si sama na stolicku tak sa musim podoprieť lebo ma to bolí, neviem ci to neni z toho… nemala si nieco podobne? Dufam, ze to babatku nemohlo uškodiť to vysadenie medrolu… 🙏 Dakujem ❤️

zuz115
29. sep 2021

@mischel123 ahoj, ja som vysadila ccca v 27 týždni, potom som mala mega bolesti lonovej kosti ale najhoršie to bolo po porode to som skoro nevedela chodiť. O kilach naviac ani nehovorím. Ale babo je krásne zdravé, už mal rok. Nič mu nie je. Teraz by sme chceli druhé tak som ho zas začala brať... Je to náročné ale neľutujem ani jeden deň

tamvtme
29. sep 2021

Postupne som zacala vysadzat v 16tt a uplne prestala v 20tt....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre