Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Má niekto skúsenosti s placentou circum vallata?

lubka188
14. aug 2017

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, čo mal niekto počas tehotenstva placentu circum vallata. Som tehotná v 20tyzdni, a vyšiel mi pozitívny Triple test 1:45, lekár nám rastep vyvrátil a povedal že test vyšiel pozitívny kvôli tej placente. Ma niekto skúsenosti, aké sú riziká? Lekári nám vravia že to nič nie je, ale bojím sa. ďakujem veľmi pekne

osky
15. aug 2017

Neporadim ale chcem sa len spytat.pises-bojim sa.
Ak by ti tu niekto napisal ze isto bude mat razstep,sla by si na potrat alebo nie?
Pretoze v podstate o tom je to.
Ak chces to male za kazdyvh okolnosti,tak je to v podstate uplne jedno....
A kolko razy sa szalo ze testy vysli zle a dieta sa narodilo uplne zdrave..
Odpovedz len sama sebe.
A neboj sa

Odovzdaj sa do ruk Bozich

bona_dea
15. aug 2017

@osky čo toto sú za kecy... či chce alebo nechce ísť na potrat v prípade postihnutia je snáď jedno. Strach má každá. Strach z toho čo ju a dieta čaká....

osky
15. aug 2017

Mne zase to vyznelo tak ze jej to neni jedno.jasne ze strach msa kazda.netvrfim ze nema.tvrdim ze sa ma upokojit.

lubka188
autor
16. aug 2017

@osky Ďakujem za radu, asi som to zle napísala, babatko chceme, nemame strach že je postihnuté, pýtala som sa či má niekto skusenosti s tou placentou, nie že mam strach z postihnutia.

osky
16. aug 2017

@lubka188
Jasne ved to je uplne samozrejme ze zena sa do poslednej chvile trasie o babo.
Ja som sa pytala preto lebo v poslednom case je tu vela otazok ohladne potratu-umeleho,tak mi to napadlo.
Ja to ale neodsudzujem.len to nechapem.
Odpevedat a rothodnut sa musi zena sama.
Kazdopadne ti velmi drzim palce.
Verim ze dietatko bude v poriadku.
Len klud.

lubka188
autor
16. aug 2017

@osky ďakujem, čo sa týka potratu, nad tým ani nerozmýšľame, dieťa je v poriadku, rastep nemá. Ja sa bojím kvôli tej placente, či nejako neohrozuje dieťa, lebo doktorka nám povedal že jediné riziko je že sa môže stať že bude menej vyživované. Chcem vedieť od mamičiek ktoré mali tú placentu, či mali komplikácie v tehotenstve alebo pri pôrode.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli