Macmiror v 26. týždni

3. máj 2024

Ahojte môžem si vkladať macmiror keď cítim už 3 deň že ma svrbí dole a mám taký trochu žltý výtok ? Som 26 týždni tehotenstva

thirstymonk
3. máj 2024

Keď ti tu dakto odpovie, že ano a potratiť, tak potom čo? Budeš sa sudiť s modrym koňom? Preboha veď trošku buď súdna! Budeš matka! Tak zdvihni telefon a zavolaj gynekologovi. Nik iny ti k tomu neda lepšie stanovisko.

tim23
3. máj 2024

Ja som brala a všetko ok 🙂 macmiror sa v tehotenstve môže. Mne ho predpísal dr. Ale určite by som to konzultovala s ním. Možno potrebuješ nejaký iný liek. Nech ťa kukne.. Ale biem, že konkrétne macmiror sa predpisuje tehotným ženám

really8
3. máj 2024

Mozes robit co chces. Nasledky si budes znasat sama. Ja som ho brala v 36tt ale v zivote NIKDY by som si sama neordinovala nejaku liecbu a uz vobec nie v tehotenstve!!!!

ivik4
3. máj 2024

Ved zavolaj lekarovi pre pana
Najlepsie k nemu chod

diewcatqoo
3. máj 2024

Vazne si niekto pocas tehotenstva sam ordinuje vaginalne lieky bez porady s lekarom?

ivka21
3. máj 2024

Ak ti ho predpisal lekar mozes

autor
3. máj 2024

@thirstymonk @tim23 @really8 @ivik4 @diewcatqoo @ivka21 doktor mi ten macmiror predpísal keď som bola na poradni aby som mala doma keby som ho náhodou potrebovala povedal ( do zásoby ) pretože som mala už viac krát mykózu

terezia323
3. máj 2024

No tak si si odpovedala, keď ti ho doktor napísal tak ho máš užívať

thirstymonk
3. máj 2024

Tak toto je podstatné. Rob, čo ti kázal lekár a neraď sa o takých veciach na koňovi. :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre