Mali ste kvasinky v tehotenstve?

danka611
12. feb 2024

Mal niekto z vas uz kvasinky v tehotenstve ??

mimi3008
12. feb 2024

V 2.tehotenstve som sa s tym velmi trapila

danka611
autor
12. feb 2024

@mimi3008 a čo ste uživala ?

060106
12. feb 2024

@danka611 ja som teraz 3x tehotna a uz som ich mala. Musis ist k svojmu gynekológovi ten ti predpíše co treba.

mimi3008
12. feb 2024

@danka611 antimykotika, plus lokalne vkladacie plus celkove peroralne probiotika, obmedzila som sladke...ale nic mi nepomohlo, len porodit...

anonymnasnazilka
13. feb 2024

do mojho tretieho tehotenstva ani raz, teraz kazdy mesiac.. aj moj lekar hovori, ze porodom to prejde. tak dufam, ze to tak bude.

trulinka
20. feb 2024

@danka611 Ahoj, som v 27tt a od začiatku tehotenstva ma trápi kvasinková infekcia. Vybrala som už všetky možné vkladacie tablety, ale vždy sa mi to po krátkom čase vráti. Jedla som aj probiotiká z lekárne a nič nepomohlo. Teraz mi na to lekár predpísal tablety orálne Fluco Sandoz 150 mg, ale bojím sa začať ich užívať, nakoľko sa píše v letáku že sa neodporúčaju v tehotenstve. Mala som už 2 potraty, tak som veľmi opatrná. Svojmu doktorovi veľmi nedôverujem, som pri ňom len krátko. Stretli ste sa niekto s týmito liekmi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre