Kvasinky v tehotenstve a ako sa ich zbaviť

mimuska123_
19. okt 2011

doktorka mi povedala, ze mam kvasinky...som v 13tt...stale sa mi vracaju..daky zaruceny recept, aby uz neprisli..nepoznate? 😒

janka_pn
19. okt 2011

zaruceny recept neviem, ale citala som, ze treba vylucit takmer vsetky jednoduche cukry... okrem ineho 😒

janka23
19. okt 2011

a taktiež vraj pomáhajú Anionové vložky ...

elephant
19. okt 2011

Veľa skúseností s tým našťastie nemám, iba v jednom tehotenstve, a vtedy mi Dr. povedal, že je to zo sladkého...

katey
19. okt 2011

Ahoj,
ja som mavala problemy este pred tym a vzdy mi pomohli take vitaminy, kde je extrakt z cernic, len neviem, ci sa mozu pouzivat pocas tehotenstva. Volaju sa Lacto lady a stoja okolo 7 €. ked mi intenzivne zacali probelmy, dala som si dve tabletky rano, dve na obed a dve vecer a potom uz len jednu rano a jednu vecer. S tym cukrom je to take diskutabilne, lebo to by si nemohla jest nic, lebo v podstate aj v chlebe je cukor, proste vsade.

tinki
19. okt 2011

okrem toho, že vylúčiš sladkosti, nasaď si aj probiotiká, lebo často sa stáva, že prenosom z konečníka sa často prenesú kvasinky do pošvy. Lebo tie kvasinky môžeš mať aj v črevách. A môžeš používať canesten krém, alebo vaginálne tabletky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre