Mali ste niektorá počas tehotenstva hematóm v brušku?

ala76
29. jan 2012

MALA STE NIEKTORA Z VAS POCAS TEHOTENSTVA HEMATOM V BRUSKU ?AKO VAS LIECILI?

bbtina
29. jan 2012

ja som mala. začala som krvácať zhruba tak v 8tt, dali mi potom Ascorutin na doma a v nemocnici ešte nejaké lieky

natalia6
29. jan 2012

ja som mala od 6tt, nasadeny duphaston a ascorutin a pokoj na lozku. postupne sa mi vyplavil a v 12tt som este mala dva malicke, ale to uz neohrozovali plod. duphaston a ascorutin musim brat este stale.

daniela242
29. jan 2012

Ja so mala, zistili mi ho v 13tt- vtedy som začala krvácať, brala so duphaston a na zastavenie krvácania Dicynone. Krvácala som s prestávkami do 20tt, potom som myslela že sa hematóm vstrebal lebo ho nebolo vidno na UTZ ale bol tam až do pôrodu a pri sekcii pred mesiacom mi to vyčistili.Našťastie malému to nijako neublížilo- ale až do konca tehu som mala kľudový režim

peggi
31. jan 2012

Ja mám hematómy od 6tt. V 6 tt to bolo len špinenie,ktoré po pár dňoch prestalo. V 13 tt som začala dosť krvácať,hneď ma hospitalizovali v nemocnici,dali mi infúziu Dicynone a potom lieky Dicynone a ascorutin. Po 9. dňoch ma prepustili,už som nešpinila,ale ešte v ten istý deň večer som začala opäť špiniť. Tak je tomu až doteraz. Som sledovaná mojím gynekológom. Momentálne neužívam žiadne lieky. Dodržiavam kľudový režim.

hajajanka
31. jan 2012

Mne zistili velky hematom v na zaciatku 7. tyzdna, zacala som krvacat. Hematom bol velmi velky, takze lekar nariadil Duphaston a Ascorutin v pomerne velkych davkach a pokoj na lozku. Krvacanie mi prestalo okamzite, ale nadalej som dodrziavala pokoj na lozku (to netreba podcenovat).

lucka1987
31. jan 2012

no mala.. ascorutin, duphaston, magneziove infuzie a lezala som v nemocnici... nastastie vsetko dobre dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre