Mali ste veľa plodovej vody?

margita6
27. aug 2021

Ahojte ste tu niektorá ktorá ste v tehotenstve mali veľa plodovej vody a keď ste porodili malo to nejaké následky?

pininka1
27. aug 2021

@margita6 ja som mala aj moja mama pri mne, vraj mala brucho ako pri trojickach. Ziadne nasledky, ale ja som mala cez 4kg a aj moje deti boli vsetky velke.

margita6
autor
27. aug 2021

@pininka1 ja práveže nemám brucho vôbec veľké a mala ma v 39tt 3011g cca a cítim aj pohyby riadne a dnes mi to na kontrole v nemocke povedali🙄a ostala som v šoku že čo…

pininka1
27. aug 2021

@margita6 to uz si na konci, to nic neznamena, ako pisem mne to v kazdom tehu hovorili, ci som mala brucho take alebo ine.

margita6
autor
27. aug 2021

@pininka1 ďakujem 🙂

alison11
27. aug 2021

@pininka1 Tak toho sa neboj,voda odtečie na začiatku pôroduak ješ viac slané tak sa snaž menej slané jesť,moja mama somnou arašidové chrumky a mala brucho ako z 2jičkami pribrala 22kg.Ja som pri synoch mala akurát z prvým som 5kg pribrala len a z druhým 9kg.

terezia1105
27. aug 2021

@margita6 ja som mala tiež veľa plodovej vody tiež som si študovala co všetko môže byt zle,brucho som mala veľké ako pri dvojčatá.mala sa mi narodila v decembri zdravá 4.100.

margita6
autor
28. aug 2021

@terezia1105 ja som práveže v 9 mesiaci a bruško mám take ako niektoré v 6om mesiaci že vôbec nie veľké,pribrala som za celé tehotenstvo 12kg preto som sa aj čudovala že doteraz mi nikto nič nepovedal a zrazu🤷🏻‍♀️ Ale dúfam že bude všetko v poriadku,ďakujem

terezia1105
28. aug 2021

@margita6 mne to tiež povedali až tuším v 37 týždni.este mi kázali keď mi praskne plodová voda hneď prijst do pôrodnice koli tej vode.nakoniec som prenasala tak pôrod bol vyvolany

zuza1605
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre