• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám nadváhu. Uškodí to bábätku počas tehotenstva?

27. októbra 2015 
ninocka 3.januara
11. dec 2006 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale velmi dufam ze to pride skor :wink:
11. dec 2006 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
galadriel tak sa zarad k nam k januarkam 2007
11. dec 2006 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ajojte tehulky,neviete mi poradit kolko je optimalne pribrat pocas tehotenstva?Ja uz mam za chvilku termin,pribrala som 6 kg a dokonca za posledny tyzden som kilo schudla...nemoze to nejak ublizit babatku?Obavam sa aby nebolo nejak podvyzivene... :frowning2:
11. dec 2006 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som v 16tt a este stale mam -2 kg oproti povodnej vahe, je to v poriadku?
11. dec 2006 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj leila,ja som mala az do 22 tt -5 kg...az potom sa mi zacala vaha vyrovnavat...doktor tvrdil ze pocas poslednych troch mesiacov aj priberiem aj brusko narastie...a akosi mu to nevychadza lebo stale vyzeram na 6ty mesiac...ale -2 kila su v pohode,neboj,hlavne ak si mala nevolnosti.
11. dec 2006 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky...ja som na zaciatku tehotenstva schudla 9 kil (na 78kg) a uz mi to pripadalo nie celkom v poriadku, nemala som vobec chut jest, dokonca ani pit a bala som sa o male. do 20.tyzdna som nepribrala takmer nic. no teraz sa to uz zacalo :slight_smile: :confused:. no davam pozor co jem, nechcem mat v ziadnom pripade 100 kg. momentalne vazim 84. jedna moja znama pribrala 27kg, teraz este koji, tak nesmie drzat dietu, chuda, taka je z toho mimo...

krissy1: tak to sme 2 :slight_smile:, ja bez mandarinky nevydzrim ani den, jem ich na tony
14. dec 2006 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mandarinky-mnaaaaam,ja ich nejem,ja ich doslova zeriem:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2006 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.
Nemalo by to uškodiť babätku
27. okt 2015 o 10:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok