Som v 20tt a váha sa mi nezmenila počas celého tehotenstva

julka5551
8. júl 2019

Ahojte, chcem sa spýtať ci je normálne, že som od začiatku tehotenstva ešte nepribrala ani kilo. Som v 20. týždni a váhu mam stále rovnakú ako pred otehotnenim.

alexandra2468
8. júl 2019

@julka5551 ja tiez, resp vazim menej :D prvy trimester som schudla 6kg z tolkeho zvracania a to som naozaj chuda. Este stale zvraciam ale uspech je, ze uz dokazem jest, tak aspon nechudnem. Na poslednej poradni ma sice varovali, ze od 20tt uz musim zacat priberat, tak uvidime..snad zacnem..

kiki9871
8. júl 2019

@julka5551 ja som v 30tt a pribrala som doteraz 3kg a nikto nic nenamieta, pokial babo rastie ako ma, tak sa netrap

ellieellie
8. júl 2019

Ano, ja som v tom case bola este v minuse.

queen_mary
8. júl 2019

Stastna ty 😅 ja som 28. A pribrala som asi 8kilo. A este 3 mesiace ma cakaju. Som zvedava, ako tk dam potom dole

ikonica
8. júl 2019

@julka5551 ja som v 24 tt a tiez som este nic nepribrala... Na zaciatku som schudla 4-5kil a postupne som ich pribrala... Teraz som sa akurat dostala na vahu spred tehu... Babo rastie, prosperuje, tak som bez starosti 🙂

diaalex
8. júl 2019

@julka5551 ja som v 17tt a tiež som nepribrala 🙂

julka5551
autor
8. júl 2019

Ďakujem baby. Mne bývalo zle prvy trimester ale vracala som len párkrát. A zas jest mi chuti normálne tak som myslela ze budem priberať ale ešte nič. Hadam dačo priberiem kým pôjdem na ďalšiu poradňu a bud všetko ok. 😊

1maminkaaa
8. júl 2019

Ja som nezvracala a napriek tomu som prvý trimester ešte schudla. Vraj to tak býva u silnejších žien ale ja som silná nikdy nebola 🤷 všetci prorokovali že veď pockaaaj, posledný mesiac to pôjde rapídne hore a ja som kilo schudla 😆 celkovo som "pribrala" 7kg za celé tehotenstvo. Všetci že joooj aké malé bude bábo a dcérka 3300g 👍 takže nepočúvaj nikoho, keď sa cítiš dobre a bábo prospieva, nemáš sa čoho báť.

deti95060810
8. júl 2019

jasné, je to v pohode....ja som pribrala pri prvom tehu za 6 mesiacov 1 kg...Ale potom. Každý mesiac 3 kg....

elementissa
8. júl 2019

Všetky ako máličko ste pribrali.. Ja som pribrala 8kg a to som v 25.tyzdni a nosím netehotenske veci, ktoré som nosila aj pred tehotenstvom.... Akurát sa mi zväčšilo brucho a prsia mam extra naliate, ale inak tých 8 kíl vobec nevidim...by ma celkom zaujímalo, kde sú akože. Lebo normálne keď priberies 8 kíl, tak to je brutus... Vôbec tomu nerozumiem... Baby z našej skupiny, čo majú 2x väčšie brucha ako ja pribrali 2-3 kila a ja 8...a to mi nikto neverí, že som začala 7.lunarny mesiac. Wtf 🤷‍♀️🤷‍♀️🙈

ivkus
9. júl 2019

nemusis pribrat ak babo rastie tak ako ma ja som pri prvej +20kg a pri druhej +2kg a narodila s 4300gramov a 55 cm😀

wena
9. júl 2019

Podla mna je to ok, ja som v 37tt a nepribrala som ani kilo 🙂 babo rastie tak ako ma, dokonca ho mam o tyzden vacsie... Niektoré zeny nepriberu 🙂

julka5551
autor
9. júl 2019

Tak to ste ma upokojili. Ale chrbát ma boli akoby som pribrala už minimálne 30 kíl 🤦🏼‍♀️

patycka
9. júl 2019

@julka5551 za vydim ja som v 32tt a už 20kg hore. Kríze už trošku bolia, dychcim za ligu ale dúfam ze už viac to nepojde hore.

rachel36a
9. júl 2019

Stava sa...ja som dokonca schudla...k porodu som isla s nizsou vahou ako som mala pred tehu

tehotna85
10. júl 2019

Je to v pohode...dieta najviac rastie v poslednych mesiacoch...ja som zacala priberat az 24- 25tt aj tak som dala 17kg za posledne tri mesiace....ale to aj tak kazdy pribera inac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre