Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mám stuhnuté svaly medzi lopatkami. Čo mi pomôže?

tehulka21
1. okt 2011

Neskutocne mi stuhli svaly medzi lopatkamy a ako hladam tak hladam nic pre tehotne som nenasla :((((( poradte mi je to taka neskutocna bolest...pri kazdom nadychu ako keby noz do chrbta....

leeenka26
2. okt 2011

@tehulka21 a bolest moze byt sposobena aj tym, ze dietatko tlaci na branicu a pluca. Tazko povedat. Isla by som k lekarovi. Na to su tam aby nam pomohli. Ale predtym skus Allgasan, je to neuveritelne dobra vec, aspon mne to pomahalo a pomaha hlavne v tehotenstve, lebo je to prirodne. Jedna sa o kosodrevinovy gel, popros manzela alebo niekoho kto je poruje, nech ti to s tym natrie a poriadne vymasiruje. Gel je hrejivy. Skus aj opakovat 2- 3 krat za den, ale ja ti zarucujem, ze sa ti ulavi uz po 1. raze pouzitia. Mna nehorazne bolieval a bolieva chrbat v tehotenstve, mne to pomaha. Daj potom vediet. Inak stoji to okolo 7 eur, mozno uz aj viac, ale mne to vydrzalo dost dlho, pouzivala som ho aj pri prvom tehotenstve a aj teraz a este tam mam polovicu bal. Cokolvek ma boli, natriem a uvolni to svaly. 🙂

leeenka26
2. okt 2011

@tehulka21 ale ked nepomoze, zbehni k lekarovi, lebo mozu to byt aj pluca, priedusky....ked ta to boli pri nadychu.

pink_lady
2. okt 2011

@tehulka21 tak mna toto trapi aj mimo tehotenstva 😝 velmi mi pomahaju jednoduche cviky na chrbticu - bol navod nedavno aj v zdravi, uplne jednoduche, cvicu sa po sediacky alebo stojacky - ale dolezite je aj spravne dychat. Su to bezpecne cviky. Nieco najdes aj tu www.masaze-dusan.szm.sk/cviky.doc ale lepsie je to vidiet na obrazkoch...ak sa ti chce chod sa prejst do vaseho mesta na rehabilitacne oddelenie - po stenach visia vacsinou velke obrazy aj s navodmi ako cvicit 😉 casto sa daju vziat letaciky 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli