Maminy a tehuľky, ktoré prekonali kiahne v tehotenste

55minnie55
1. okt 2015

Hľadám niekoho, kto prekonal kiahne v tehotenstve hlavne v 1. trimestri a ako to dopadlo. Rada by som si o tom s niekým popísala.

55minnie55
autor
1. okt 2015

Nikto?

majovykvet
1. okt 2015

Ahojky, pisem ti uz asi neskoro ale ja som teraz v 18 a ties som dostala kiahne a to som ich ako dieta mala, ako ti to vsetko dopadlo uz urcite mas porod zasebou.

55minnie55
autor
2. okt 2015

Kdeže 🙂 Ja som v 21. tt . Vyšetrenia dopadli dobre. Bola som aj v Martine v Centre prenatálnej diagnostiky u pána Dr. Grochala. Ten tiež povedal, že je všetko na najlepšej ceste. Taktiež aj gynekologička. Tak verím, že všetko dopadne dobre. Malinká rastie ako má. Ja som ich prekonala v 10. tt.

majovykvet
5. okt 2015

Tak to je super. Ja idem az tento tyzden po kiahnach na vysetrenie k mojej doktorke tak som zvedava co mi povie.

55minnie55
autor
5. okt 2015

radím, ked si teda v 18.-19. tt skús sa dať objednať do toho Femincare, k tomu dr. Grochalovi.... 🙂 uvidíš je to super doktor.... všetko ti ukáže... na takéto vyšetrenia sa tam chodí v 13. tuším, 20. a v 30. tt. ... daj vedieť ako dopadneš z svojej dr. 🙂

majovykvet
6. okt 2015

Oki, urcite dam 😉

majovykvet
8. okt 2015

tak dnes som bola u svojej doktorky a zatial je svetko OK, len mi brala krv na genetiku tak zase čakame na výsledky 😒

55minnie55
autor
8. okt 2015

až teraz? neberú sa v 15.-16. tt? mne brali vtedy... ak sú to tie triple testy ... neboj všetko dopadne ok 🙂 .. už máš po kiahňach?

majovykvet
9. okt 2015

Uz ano, uz len liecim strupceky a nadavam na jazvy 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre