Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s celkovou anestézou počas tehotenstva?

smoulinka1505
18. mar 2015

Mamicky mate prosim vas skusenost s celkovom anestezou v tehotenstve? ☹. Dakujem

mizu89
18. mar 2015

Ja som mala celkovu.mohla som si vybrat radsej som dala celkovu ako tu druhu lebo pri tej druhej od pasa na dol ako keby ochrnuta a potom este moze boliet aj hlava.a uplna uspia ta a zobudis sa cca po 3 hodinach.sice si taka otapena cely den na spanie ta bere ale je to v poho.akurat pri tej druhej ti ukazu dieta ked ti ho vytiahnu.drzim palce 🙂

lucifera
18. mar 2015

mala som 2x🙂 to ,,napichovanie,, do chrbtice mi pri druhom CS netobilo dobre,tak mi dali celkovu, pri prvom som mala akutny stav okamzite.

maslenka47
18. mar 2015

Pride mi to, ze autorka sa pyta na celkovu anestezu z ineho dovodu, ako je sekcia. Skusenost nemam, ale myslim, ze kazdy lekar anesteziolog si sakramentsky dobre rozmysli, ci bude bude uspavat tehotnu, pokial to nie je naozaj nezbytne nutne (tj akutny stav). Je totiz rozdiel, ci teba uspia a dieta vyberu, alebo teba uspia s tym, ze ma tehotenstvo pokracovat dalej.

jarmillka
18. mar 2015

Mala som.. Anesteziologička ma uistovala ze to co mi dali je oveľa šetrnejsie pre bábätko ako dávaju normalne.. Nebolo mi ani zle, ani malinká potom neprestávala kopkat takze všetko ok 🙂

cerez
18. mar 2015

Ja som mala sekciu so spinálkou, takže som bola pri vedomí. Mala som veľké migrény a veru som ľutovala, že som nešla radšej do úplnej.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli