Máte skúsenosti s uterus septum v tehotenstve?

simona2007
1. jan 2016

Chcem sa spýtať ci máte niektorá skúsenosti s touto odchylkou maternice,a ci je nijaká šanca donosit dieťa?dakujem za odpovede 🙂

matya.b
1. jan 2016

Ahoj ja som mala pri prvom tehotenstve diagnostikovane uterus subseptus, to je len polovicna priehradka v maternici. A mam dve deti a cakam tretie. Prve sa barodilo v 38, druhe v 39 tt sekciou. Obe boli priecne. Teraz som v 31 tt a babo bolo naposledy dole hlavou, tak neviem. Ale doktor mi po druhej sekcii povedal, ze mam hroznu maternicu. Ja si to ale nemyslim, keby to tak bolo tak nemam dve deti a tretie na ceste. Hlavu hore a ver si.

marcelatje
2. jan 2016

Ja,prišli mi na to až cca v 30t druhého tehotenstva. Donosila som dve deti avšak prirodzený pôrod bol nemožný, rodila som obe sekciou. No v tehotenstve problémy neboli.

katrin21
2. jan 2016

podla tejto fotky to asi urcite mozne je 🙂 len asi to bude rizikove tehotenstvo....
myslim, ze jedna cast sa postupne bude pekne zvacsovat, tak kde sa uhniezdi vajicko...
ale tych typov rozdelenia maternice je viacero, co som sa docitala...
drzim palce
http://ww1.prweb.com/prfiles/2013/07/01/3350774...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre