Migréna na začiatku 12. týždňa tehotenstva

daranka18
15. aug 2022

Ahojte,už druhý deň mám silnú migrénu. Začala včera poobede a trvá dodnes vkuse. Neviem fungovat,neviem sa sústrediť,Paralen ani panadol nezaberajú. Skúšala som aj alpou natrieť spánky,no však bezúspešne,neviem ako to ďalej vydržím... Prosím poraďte ako si pomôcť :( Začínam 12tt dakujem

monro
15. aug 2022

Tiež som mala strašné migrény, musela som to len pretrpieť. Nevedela som ani ležať, tak som spávala v sede. Lieky som nebrala, lebo nezaberali. Postupne to nejako prešlo.

queen_mary
15. aug 2022

Ja son bola v nemocnici a mne davali nejake lieky na migrenu ktore pomahali (ked som bola tehotna). Zavolaj gynekologovi ze mas migrenu silnu co ti odporuci. Davaju bezne atalargin, ale to je slabe na migrenu

mimi2120
15. aug 2022

Mne pomohlo magnezium a citrónová mineralka.

lienockamalicka
16. aug 2022

Magnezium mi zabralo, ale az po asi tyzdni pravidelneho uzivania. A mne este aspon trosku zaberali studene sprchy. Nie uplne ladove, take, ako zvladnes, aby si pri nich moc netrpela. Ist postupne od noh cez chrbat a podrzat dlhsie aj na hlave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre