Môže prestať byť srdiečko plodu?

minda123
12. jan 2018

som v 10 tyzdny a 5 dny tehotenstva a som bola na ultrazvuku vcera a povedali mi ze us srdiecko nebije babetku je mozne ze moze zase byt srdiecko

3009
12. jan 2018

Ak naozaj mu nebije, tak už biť nebude a aký postup ti navrhol doktor? Snáď ti len nepovedal, že srdiečko mu nebije a poslal ťa domov?

monika1791
12. jan 2018

To už srdiečko nebude biť😔 pravdepodobne ťa pošlú na kyretáž..

minda123
autor
13. jan 2018

@3009 ano povedal ze us 2 tyzdne mu nabije srdiecko ale mne prislo velmi zle bola som na pohotovosti v anglicku som a dali mi infuziu a injekcie ale som volala na sk mojmu doktorovi on mi povedal ze mam ist este ras na ultrazvuk ale ja nemam ziadne priznaki ani bolesti ani nekrvacam

minda123
autor
13. jan 2018

@monika1791 ale tiez jedna tu pisala ze tak isto isla k lekarovi a jej povedal ze mu srdiecko nebije a na druhy den isla zase a us bolo vsetko dobre

marianna222
13. jan 2018

Ahoj, moja znama lezala v nemocnici, krvacala a srdiecko nebilo. V piatok jej uz mali robit kyretaz, ale kedze doktor v ten den nemohol tak to nechali na pondelok. V pondelok rano na ultrazvuku zistili ze srdiecko bije, co nikto nechapal. Stavaju sa rozne veci. Urcite este raz chod na ultrazvuk.

monika1791
13. jan 2018

@minda123 Keďže ti povedal že už 2 týždne nebije tak to znamená že plod je veľkosťou o 2 týždne menší.Volá sa to zamlknutý potrat (MA) žena ani nevie že potratila lebo nie sú žiadne bolesti ani krvácanie len prestane biť srdiečko.Mne sa to tiež stalo..mala som byť v 10tt a prestalo rásť v 7tt lebo mi na poradni zistili že nebije srdiečko.V každom prípade choď ešte na ultrazvuk.Držím palce❤️

zafir01
13. jan 2018

@minda123 je mi to velmi luto.. ☹ mojmu prestalo bit v 10 a dcerke v 39 tyzdni .... . ano babatku moze prestat bit srdiecko prakticky kedykolvek. aj par hodin pred porodom, ako u nas.. urobia este kontrolny ultrazvuk a urobia ti kyretaz, teda vycistia maternicu , nie je to bolestive, si uspata, nic necitis, teda okrem tej psychickej bolesti .
no na kyretaz nechod kym neurobia dalsi ultrazvuk, na ktorom sa to nepotvrdi .... tiez ma posielali na kyret, lebo srdiecko v 8 tt nevideli a na druhy den krasne bilo . ( mam zdraveho kraasneho syna )

katusinka
13. jan 2018

Mne sa to nikdy nestalo ale mala som 4 potraty a vzdy v 6 tt. Mam uz jedneho synčeka a po nom sa mi to robilo teraz cakam druhe ale kupila som si angelsound ked je babo ze lenivejsie alebo ze malo kope a hýbe sa skontrolujem a ked pocujem ze bije srdiecko som hned spokojna.. Je to dobre mat mamicka sa nestrachuje ci je bábo OK.... Mrzi ma co sa stalo... Priroda to zariada vzdy sama vacsinou

monika1791
13. jan 2018

@zafir01 To mi je ľúto😦v tom 39tt to muselo byť hrozné

minda123
autor
13. jan 2018

dakujem vam pekne ze ste mi odpisali aspon strosku mi je lepsie

aduska121
13. jan 2018

@minda123 ahoj zial ale ak dva tyzdne nebije srdiecko podla mna tam uz nadej nieje 😩 ak si nemala bolesti ani krvacanie tak si mala zmalčany potrat

minda123
autor
13. jan 2018

@aduska121 nemala som len brusko ma pobolieva ale nornalne ako vzdy

zafir01
13. jan 2018

@monika1791 dakujem bolo veru. A aj po 1,5 roku nepresiel smutok .

minda123
autor
13. jan 2018

@monika1791 dakujem

minda123
autor
13. jan 2018

@zafir01 je to mozne ze sa to stane aj mne

dzordzy
13. jan 2023

@minda123 ahoj ako si v tedy dopadla ja som bola u lekára srdiečko bylo a teraz vo štvrtok už srdiečko nebije povedal ze mam prísť v utorok, že občas sa stáva že niesu odozvi a potom môže srdiečko byť môj plod je o týždeň menší vraj mu nebije už týždeň tak neviem co ma čaká ma hnedé vytoky mam lieky tak v utorok uvydim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre