Mykóza v 22. týždni

Ahojte žienky. Mám už od nedele mykózu a som v 22tt. Najskôr mi dali nato aby som si vyplachovala Rosalginom, ale bola som na kontrole a stále mykózu mám. Doktor mi dal jednorázový vaginálny krém GYNAZOL. Aplikovala som si to, a po aplikovaní ma ešte viac svrbí, prosím vás je to nejaká reakcia že to pôsobí a za chvíľu to prejde alebo????? Lebo som z toho na nervy, ani nezaspím pri takom svrbení. Ďakujem 🙂

lubka114
7. jan 2017

Asi zalezi aky druh mykozi.Mne dal jedny antibiotika ktore mi moc nezabrali a na dalsej kontrole povedal ze treba dlhsie liecit tak mi predpisal na 12 dni a musim poklopkat ze preslo ..... Samozrejme mykoze neprospieva aspon podla seba mozem skonstatovat pitie sladenych napojov a to najme dzus ... Pit hlavne mineralky a dodrziavat pitny rezim fakt na to netreba zabudat 🙂

lucia_salantayova1
autor
7. jan 2017

Mykoza je hrozna, ja som z toho velmi podrazdena lebo nejdem celu noc zaspat od svrbenia. Najskor mi dali vyplachovat rosalginom, ale mykozu mi to nevyliecilo ale aspon na par hodin mi ju ukludnilo a teraz mi dali tento jednorazovy kremik pred hodinou som si to aplikovala a svrbenie je este horsie, neviem ci to je nejaka chvilkova reakcia alebo idem trpiet celu noc :(

ssmilee
7. jan 2017

Vsetky kremiky, sprchove a pod. tam dole vysadit a umyvat sa len s klasickym detskym mydlom a nie moc horucou vodou.

sykorkauhliarka
8. jan 2017

pridaj do jedalnicka veeeela acidofilneho mlieka ktore obsahuje laktobacili mozu ti tam dole chybat 🙂 a vyhybaj sa sladkemu ...mne nerobilo dobre ani kysnute cesto na pare...parene buchty knedla std ..a tiez plesnove syry.. ale tie by si aj tak nemala

mamutka
8. jan 2017

ja som kedysi presla na anionove vlozky-intimky, koli tomu, ze ma mykozy trapili po kazdej navsteve kupaliska a pod. a nemienila som polovicu leta stravit s mastickami od dr.. Pouzivam vzdy po kupani anionovu intimku a mam pokoj,
Pred vyse rokom som asi po 10 rokoch mala mykozu- po uzivani antibiotik, ale presla po par dnoch s anionkami. Pred par tyzdnami som zase skoncila na atb, kedze maly doniesol domov nejaku pliagu a rovno od zaciatku som dala anion.intimky a mykoza nedosla, aj ked dr.vravela, ze to pri tychto atb mozem zase ocakavat.
Ja ich teda pouzivam ako prevenciu, ale doporucujem ti ich skusit, kedze zivot s liekmi a mastami a svrbenim je otras...

balazovaj
10. jan 2017

@lucia_salantayova1 možno by pomohlo niečo z prírodnej kozmetiky, tieto sú naozaj veľmi dobré:
http://jane.sirael.sk/kozmetika-manuka/186-manu...
http://jane.sirael.sk/kozmetika-manuka/186-manu...

balazovaj
10. jan 2017

@lucia_salantayova1 mala som na mysli ešte tento s obsahom čajovníka:
http://jane.sirael.sk/kozmetika-tea-tree-oil/16...

zuzana271
14. apr 2019

Prosim vas, mozem na mykozu hociake probiotika, ked som tehotna...vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre