Náhle krátke krvácanie bez bolesti v 7. týždni

juli112
21. máj 2018

Ahojte, pisem sem prvy x a velmi by som vas chcela poprosit o vase skusenosti s touto vecou. Som v 7-8 tt tehotenstva, vsetko bolo ok, gravidita potvrdena u doktorky. Zrazu som pred 2 dnami pocitila dost vlhkost v nohavickach akoby mi mimovolne uslo trochu mocu... Ked som isla na zachod zistila som ze je to cista krv, svetlocervena, bez bolesti. Isli sme hned na pohotovost. Musim povedat ze v to rano sme mali sex a potom som este upratovala takze mala som dost pohyb. Doktorka potvrdila ze babatko je v poriadku, srdiecko bilo. Vraj to bude asi prasknuta cievka na krcku maternice. Dala mi pre ostotu duphaston. Potom to uz nekrvacalo takto narazovo len vyslo co tam ostalo. No a v noci hned po tejto pohotovosti sa mi toto iste zopakovalo, tiez taketo nahle a kratke zakrvacanie bez bolesti. Odvtedy sa snazim lezat, mala som este trochu hnede spinenie a bojim sa aby sa to zas nevratilo. Citim ze je to tam dole citlivejsietake citlive, ze musim oddychovat. Mali ste n

juli112
autor
21. máj 2018

Juj pardon odoslalo sa mi to skorej. Chcela som sa este opytat ci ste niektora daco taketo zazili, a vedeli by ste mi dat dajaku radu, pripadne ako ste vy dopadli? Dakujem 🙂

alexa21
21. máj 2018

Ahoj..
Mne sa to stalo a tiez v 8tt..bol mi zisteny myom kt.ale nijako babanko neohrozoval..po case zmyzol a krvacanie sa uz neopakovalo
Tiez som dostala duphaston a magnezium..
Ale aj ta prasknuta cievka je v tehu celkom bezna.
Ak ti dr potvrdila ze je babanko ok tak bud hlavne pokojna a zbytocne sa nestresuj lebo to je to najhorsie..
Na poradni to urcite spomen,pripadne sa opytaj na kyselinu listovu..
Prajem ti vsetko dobre a krasne tehulkovanie

kvietok8
21. máj 2018

aj

ivana11155
21. máj 2018

Ja som mala tiez, tiez pohotovost, tiez pekne bilo srdiecko, bol mi nasadeny duphaston a povedali mi, ze je to nedostatocna cinnost zlteho telieska. Duphaston by mal po par dnoch zabrat a krvacanie by malo vymiznut. Drzim palce.

lin232
21. máj 2018

Skuste sa teraz vyhnut sexu s priatelom do konca prveho trimestra. A spytajte sa dr ze ci by ste nemohla brat aj ascorutin. Ja som tiez brala duphaston, magnezium aj ascorutin. Majte teraz klud , bude to fajn

juli112
autor
22. máj 2018

Dakujem vam krasne za povzbudive slova 🙂 ano oddychujem a sexu sa teraz urcite vyhneme.

lin232
22. máj 2018

@juli112 drzim palce 🙂

bielavila
25. máj 2018

Ahoj stalo sa mi to iste vo 8 tt, mala som modrinu na maternici- hematom, velmi som sa zlakls, ale ako to prislo tak odislo, brala som lieky a sexu som sa mala vyhybat do konca trinestra...

juli112
autor
18. jún 2018

Nakoniec je vsetko ok, som uz v 12tom tyzdni. Uz netreba ani kludovy rezim aj Duphaston mi vysadili. Bola to ozaj len prasknuta cievka co ma takto vystrasila. Teraz sa snazim uzivat si toto krasne obdobie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre