Nechá ma lekár na maródke?

kaporka
23. apr 2018

Ahojte baby, som v 6 tyzdni zatial je doktor opatrny a mam prist na dalsiu kontrolu tento piatok. Pracujem v mäsovýrobe, ale niekedy sú dini že sa naťahám s ťažkými vecami prípadne zdvýham ťažke bedničky. Okrem toho mam hypotyreozu a pred dvomi mesiacmi som mala zle vysledky pečene a kyseliny močovej v krvi. Myslíte že ma lekár nechá na pn?? A vôbec by mi nevadilo ak by som sa so zamestnávateľom dohodla na ukončení P

wokokoza
23. apr 2018

Ja si myslím, že ti doktor v tomto nebude robiť problémy

truthy
23. apr 2018

Isto nebude riskovat, ze by si sa mala v praci natahovat s nejakymi tazkymi bednickami, len mu to treba povedat..

flimelka
23. apr 2018

Ked mas takuto pracu tak by ta mal hned vypisat a nemal by cakat!

majusqa77
23. apr 2018

poziadaj v praci o prelozenie. to by mal byt prvy krok, nie pn-ka

sense
23. apr 2018

Oznam tehu a ziadaj o. Prelozenie, a kef pises ze ti nevadi vypived tak ju daj...

Hypoteoroza nie je dovod na pn, staci upravit davku.liekov

kaporka
autor
23. apr 2018

Hej len nema ma kde prelozit to he ten problem dokonca este viac prace dava na mna...
hej viem ze nieje hypotyreoza dovod na pn ale tiez nemozem v potravinarstve byť pokial budem zvracať.. uvidim ale baby ďakujem za info

majusqa77
23. apr 2018

@kaporka to ta nemusi zaujimat. Ak ta nema kam prelozit, nech ta necha doma na platenom volne...

kaporka
autor
23. apr 2018

Len mam skusobnu zmenila som zamestnanie a ostala som konecne tehotna v starom zamestnani sme sa rok snazili a nic a teraz ked by som chcela robit som konecne tehotna co som vyse rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre