Nepriberanie v 26. týždni tehotenstva

barborahavrilova
14. júl 2020

Ahojte som druhy krat tehotna v 26tt a pribrala som len 1kg. Mam malu rocnu dcerku vzdy v pohybe tak som t pripisovala tomu. Pri prvom tehotenstve som pribrala 13kg. Nepoznate niekoho takeho komu sa to stalo? Je to v poriadku? Bojim sa o dieťa brusko rastie len ja slabnem akosi...stravujem sa normalne...ale mali sme nejake stresy. dakujem za odpoved

lius
14. júl 2020

Aka je tvoja vaha? Ak mas viac kil, tak nemusis vela priberat, ale ak sa citis slaba, moze ti aj zelezo chybat

jaskolka
14. júl 2020

Pokiaľ bábätko pekne prospieva a rastie, nie je dôvod na obavy, jednoducho si berie z teba, čo potrebuje. Ja som v 30 týždni a pribrala som 3,5 kila zatiaľ. Je to individuálne. Možno to chyba železo, vápnik, keď si slabá, spýtaj sa na poradni

bucko89
14. júl 2020

@barborahavrilova ja som v 37. tyždni a pribrala som 1kg...ale mala som už pred tehotenstvom rezervy 🙂

silviazlat
14. júl 2020

Baby tie 1 a 3,5kg ste pribrali za mesiac? alebo celkovo za celé tehotenstvo doteraz?? Ja som 28.tt a zatiaľ 9kg hore, tak sa akosi v tom strácam :D

vilma7
14. júl 2020

Ja som v tehu aj schudla nejaké kg dokonca v 7.mes a všetko bolo v poriadku. Nepripisovala by som tomu žiadnu pozornosť.

potvorka88
14. júl 2020

Ahoj ja som teraz v 32tt a pribrala som celkovo 2kg. Je pravda ze mi velmi nechuti jest ale pri mojej startovacej vahe je to ziaduce. Pokial je babo ok tak to neries. Nemusi kazda pribrat 15kg aby to bolo ukazkove tehotenstvo.

zuzuliatko123
14. júl 2020

Ja som schudla. Nemusíš pribrať nič. Bábärko si vezme od teba, iba sa snaž doplniť čo možno najviac minerálov a vitamínov . 🙂 Šťastné tehulkovanie.

majamat
14. júl 2020

moja sestra mala uz pred tehu nadvahu a pocas celeho tehu pribrala len 1-2kg. a ma zdraveo krasneho chlapceka.

deti95060810
14. júl 2020

mne sa stalo pri prvom tehu...za 6 mesiacov som pribrala 1 kg. A potom za 3 mesiace som pribrala 14 kg.... Lekári to moc neriešili, lebo som mala pomerne dlho tehu nevolnosti...
Začínala som na váhe 51 kg.

barborahavrilova
autor
15. júl 2020

@lius mam 169cm a pred tehu mala som59 kg...ted mam 60 kg.

majamat
15. júl 2020

@barborahavrilova urcite sa to stava, ze zeny priberaju malo, hlavne v prvej polovici tehu. najviac sa pribera asi v poslednom trimestri.

lius
15. júl 2020

@barborahavrilova aha tak to ozaj nie jevela co na to ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre