Nevoľnosť v tehotenstve

21. nov 2021

Dievcata prosim vas co vam pomohlo pri nevoľnosti v tehotenstve? Nezvraciam, ale je mi strasne zle a strasne ma boli zaludok. Nic mi nechuti a zo vsetkeho mi je zle 😔. Som prvy trimester.

veronice
21. nov 2021

Zajtra zacinam 27tt a stale mi nato nic nepomaha.. 🥴 Ked je velmi zle tak si uvarim cierny caj a zajedam dietnym sucharom... A baby si chvalia zazvorove lizatka z lekarne, skus 🤷‍♀️ drz sa, drzim palce aby to preslo 🍀

autor
21. nov 2021

@veronice chodis do prace alebo si doma? Ked mne ani pit uz nechuti.

veronice
21. nov 2021

Som doma s takmer 3r dcerou. S tym pitim mam aj ja problem. Striedam mineralku, vodu, caje.... Pri dcere som na hektolitre pila citronadu, teraz mi to dako nechuti 🙈 akolurat som minule muzovi vravela ze sa neviem nasytit co sa tyka pitneho rezimu. Vies taky ten pocit ako ked si das v lete na ture v bufete vychladenu kofolu ze aaaa super sadla 🙂 proste toto akosi nemam odkedy som tehotna... Obcas si kupim malu vineu ked uz je velmi zle...

panda21
21. nov 2021

Mne pomáhala iba coca cola 🥴

luci_ba
21. nov 2021

Mne pomahala cola. Piť po dúškoch. No mne nebolo az tak zle, len som nemala na nič chuť a napinalo ma.

hederamonstera
21. nov 2021

Musis skusat, co ti pomoze. Mne v uplne najhorsom pomohla coca-cola (vypila som mozno dokopy liter za cele tehotenstvo, mali sme ju riadne vychladenu v tych 250ml plechovkach), potom mineralka s citronovou stavou

danielahamar
21. nov 2021

každé 3 tehu až do posledného dňa, pri poslednom som jedla stále kúsočky, aj ked mi bolo zle, lebo inak by som nefungovala

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
21. nov 2021

Dr. Max GastroFruit mi pomohol a probiotika

kkovacovak
21. nov 2021

Mne nepomohlo nič len prečkať kedy to prejde

autor
21. nov 2021

@kkovacovak a kedy to preslo?

kkovacovak
21. nov 2021

Cca v 14tt to prešlo ale len do takej miery že som bola schopná fungovať. Jesť som zatiaľ stále moc nemohla ale aspoň sa to dalo vydržať. Stále mi väčšina vecí smrdela a nemohla som ich jesť ale už ma z toho až tak nenaťahovalo. No a okolo 21tt som začala jesť vcelku normálne až sa to postupne upravilo. Doteraz (40tt) sú veci čo mi smrdia inak ale už to nevnímam a jem klasicky a všetko.

autor
21. nov 2021

@kkovacovak no mna boli zaludok velmi a sem tam brucho. Nemozem sa ho ani dotýkať lebo mi to prekaza. Musim ho mat volne

nadazdi
21. nov 2021

Mätový čaj 🙂 difuzovala som zázvor, vtedy jedine som sa najedla

enoula
21. nov 2021

Hocico zazvorove, caje, limonady, ginger beer, stavy riedene, take male plechovky, ginger rochester a soda ešte jemme bublinkova.. a nebyyt nikdy uplne hladna/najedena

llull
22. nov 2021

Pôrod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre