Nízka fetálna DNA v druhom trimestri Trisomy Nifty Testy

22. júl 2022

Ahojte baby,
davali ste si niekto robit NIFTY alebo Trisomy v druhom trimestri a opakovane vam nedodali vysledky kvoli nizkej fetalnej dna? Ak ano, mate zdrave deticky?
Zacinam mat velke obavy.. Vsetky sona aj tie tripple testy vysli dobre..

petamich
22. júl 2022

hlasim sa! dva odbery, neuspesne, vratili mi peniaze 🙂 mame krasneho zdraveho chlapca a az moc ziveho 🤣 a so mnou v Julovkach este jedna kocka a detto ma tiez chlapceka zdraveho, obe sme mali Trisomy

autor
22. júl 2022

@petamich ach, taky kamen mi spadol zo srdca.❤. tiez malo fetalnej dna? picham si aj fraxiparine, viem, ze to moze ovplyvnit.. 🙈

petamich
22. júl 2022

ja som si tiez pichala 🙂 ale napr. pred druhym odberom mi hematologicka kazala nastavit to tak, ze som si 36 hodin nepichla a nepomohlo :D nepodarilo sa im izolovat dost DNA (presne tak) a to ja som mala 34, dva potraty za sebou, no riadne pokakana som bola, ci bude vsetko v poriadku ale lekar ma upokojil - tripple dobre napriek veku, sono dobre, tak som si povedala, ze nic viac nezmozem, vsetko bude isto v poriadku ❤️❤️

autor
22. júl 2022

@petamich boze to iste ja 😂 jeden “potrat” v tretom trimestri a konecne sa opat podarilo, tak ma chapes ❤️ Dakujem za odpoved

kimikiki52
17. nov 2023

Baby, mne vysla fetalna frakcia 3,2% a normalne aj vysledky poslali, bsetko v poriadku. Len sa teraz bojim ci je to v poriadku ked je ta frakcia tak nizka. Robila som si panorama testy. Dakujem!

autor
17. nov 2023

@kimikiki52 ahoj, takmer 11mesacny spunt tu prave vyhadzal kocurovi misku granul, lebo dal 4x4 turbo po 4 (dietatko, nie kocur 😂)
Je v najlepsom poriadku ❤️❤️❤️ drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre