Nutkanie na močenie. Čo mi pomôže?

nikita002
8. aug 2017

Ahojte mamicky mam taky problem mam nutkanie na mocenie nie je to az txke zle alevadi mi to pijem caje urologicke ale co este take pomoze ???pokial by som to mala silne tak zajdem k lekarovi ....za kazdu radu dakujem ...

gama1542
8. aug 2017

Dobry den. Skuste Urinal akut. Dcere pomohol. Alebo nech Vam poradia v lekarni nieco s brusnicami.

zbruna
8. aug 2017

Mne pomohli urologicke caje, v lekarni som si kupila brusnicovy extrakt, Kapucinku (kvapky) a Rowatinex. Vela pit, dat si do vody/ caju vacsie mnozstva vit. C.

221girl
8. aug 2017

Ja to mávam stále, dookola. Keď sa mi to vráti neviem koľký krát použijem antibiotiká. Potom je chvíľu pokoj. Nič nezaberá na 100% všetko je len také potláčanie problému. Je to v podstate už problém na vždy. Sestrička u urológa mi povedala, že to môžem mať z toho, že málo pijem (od malinka som málo pila), že telo nestíha odplaviť baktérie...a asi je to tak. Vždy keď sa pozabudnem a vypijem menej vody, problém je na druhý deň na svete... koľko krát mi pomohlo naozaj len vypiť naraz aj liter čistej vody a potom si už dávať na pitný režim pozor. Na internete radia vyhýbať sa kyslému (citrón nie), studenému a alkoholu, ktovie.

221girl
8. aug 2017

* aj tomu citrónu sa vyhýbať, prekvapivo

juliciz
9. aug 2017

V prvom rade je dôležité zistiť, či nejde o infekciu, ak nie, môže to byť podmienené aj psychikou. Moja kolegyňa má syna škôlkára, ktorý stále chodil cikať. Nezistili mu žiadny problém, nemal zápal, baktérie, nič. Bol teda u psychologičky a tá mu dala radu, aby sa snažil, čo najdlhšie vydržať aj pokiaľ sa mu chce ísť cikať, a išiel až keď pocíti, že ozaj už musí. Tá rada sa nám zdala byť, ako totálny nezmysel, napočudovanie zabrala. Možno to znie zvláštne, ale za pokus to stojí.

nikita002
autor
9. aug 2017

Denne pijem aj liter caju urologickeho ...uvidim ako dalej

daduska_maminka
9. aug 2017

Urinal .. výťažok z brusníc- nejaká brusnicová vodička .. ja som si kupovala Rajec brusnica a ak to neprejde tak lekárovi .. ale čím skôr zájdete k lekárovi tak tým skôr bude po tom. Zatiaľ ťa len nutka horšie to bude keď budeš mat pri cikani bolesti.. udržuj si ladviny križe v teple a bude to fajn 🙂

nikita002
autor
9. aug 2017

@daduska_maminka spim v ponozkach 🙂 a pijem na litre urologickeho caju 🙂

221girl
9. aug 2017

@nikita002 skus este nahrievanie tou cervenou biolampou tomi velmi pomahala a spavala som s tymi horucimi vankusikmi na bruchu

flimelka
9. aug 2017

mohlo by pomoct aj keby si jedla normalne brusnice alebo aspon susene a aj brusnicove dzusy 🙂 a este mozes skusit sa aj okupat vo vode kde budes mat naliaty aj urologicky caj, alebo si do lavorika aspon sadnut, to by bolo najlepsie

daduska_maminka
9. aug 2017

@nikita002 to je pekné že máš ponožky ale chrán si ladviny a kríže .. aj keď sa vraví prehľadneš od nôh je to pravda ale dosť náchylné sú aj ladviny

nikita002
autor
9. aug 2017

Ok brusnice susene mam papam a ten caj si este teda uvarim a sadnem si uz je to ok celkom