Odlúčenie plodu v 8. týždni

21. júl 2020

Ahoj, je tu niekto, kto v začiatku tehotenstva ja presne 8tt, mal hematom, a veľké odlúčenie plodu? Bábätko sa stále drží, srdiečko bije akcia tam je.. Mám mať kľudovy režim, vyložene nohy, ležím v nemocnici.. Lebo som krvacala, tak mi dávali injekcie na zastavenie, zatiaľ len po utreti po WCku tam je krv.. Mám aj duphaston na udržanie plodu.. Len sa strašne bojím, že bábätku prestane byť srdiečko a ja o tom ani nebudem vedieť, lebo ultrazvuk mi nechcú robiť často.. Je tu nejaká mamička co si týmto podobným prešla a detičky ma aj tak na svete? 🥺

deti95060810
21. júl 2020

ja pri druhom tehu... krvácanie som mala ešte niekoľkokrát ....zakaždým som skončila v nemocnici.... Dcéra má 14 r

autor
21. júl 2020

@deti95060810 aj to odlúčenie ci len krvácanie?

karinka098
21. júl 2020

Ja som tak mala krvácanie ale u mňa však išlo o syndróm miznúceho dvojčaťa.Malá našťastie vydržala a teraz už má 6 rokov.

simona232323
21. júl 2020

Ja som to mala pri prvom tehu' ked som zacala krvacat 1.x 'skoncila som v nemocnici , po tyzdni ma pustili a cca o 3 tyzdne zas , to som uz potratila.Druhe tehu , tiez krvacanie , a mala ma jeden rok 🙂 Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre