Odporučte mi gynekológa pre rizikové tehotenstvo v Ba.

boba82
22. okt 2019

Ahojte, viete mi odporúčať dobrého, aj súkromného gynekologa v Bratislave pre rizikové tehotenstvo ( nutná serklaz, hematolog. aj imunolog problemy) castejsie sledovanie. Som po dvoch potratoch v 6.mes.

Dakujem za tipy 🙂

ceklis
22. okt 2019

doc. MUDr. Vladimír Ferianec, PhD.

boba82
autor
22. okt 2019

@ceklis ordinuje stale v gynaex? nevies ake su tam poplatky?

ceklis
22. okt 2019

@boba82 áno, stále je v gynaex-e
Poplatky neviem :( ale asi od 30-vyššie, záleží na vyšetrení. Skús zavolať a vypytat cennik.

boba82
autor
22. okt 2019

@ceklis dakujem 😉

queen_mary
22. okt 2019

@boba82 50€ jedna poradna so sonom, 10€ ctg

margarita
22. okt 2019

u tohto lekara som rodila vsetky nase 4 deti, plus som este viackrat medzitym potratila.
bola som rizikova vsetky tehotenstva.
myslim, ze ako odporucanie to snad staci 🙂

https://www.obgyn.sk/

boba82
autor
23. okt 2019

@margarita ahoj , ktoreho lekara si presne myslela, lebo na tej stranke je ich viac. ( myslela si Draba? )

margarita
23. okt 2019

hej, myslela som konkretne Dr.Drába, ale medzicasom rozšíril svoj tím, a mám skúsenosť aj s tými dalsimi doktormi, a rovnako pozitivnu - Dr.Chuda bol tiez pri jednom mojom porode, a Dr.Mikolasik - toho poznam z ambulancie, kedze sa v nej striedaju.
fakt moc odporucam.

drzim palce, nech to uz len dobre dopadne.

boba82
autor
18. nov 2019

@ceklis ahoj, chcela som sa spytat ako sa ti dari? ( viackrat sme si pisali aj v ramci reprod.imunol) . Este som sa chcela spytat k doc. Feriancovi si chodila aj do Ruzinova do amb. riz.gravidity, alebo len do gynaex-u?

ceklis
18. nov 2019

@boba82 ano viem 🙂 spominam si
stale bojujem s lekarmi :( teraz reisim pre istotu anopyrin a clexane a rozdielne nazory od hematológa a gynekológa. co uz... snad to uz nejako dam do toho februara, snad mozno aj koniec januara vyjde
ja som chodila len do gynaex-u
videla som, ze si opat tehu, moc moc drzim palce aby vsetko islo tak ako ma
chodis k nemu ako svojmu gyn, ci ides teraz pocas tehu?

boba82
autor
18. nov 2019

@ceklis tesim sa z dobrych sprav 🙂 drzim palce nech to dobre dopadne 😀 ja som este uplne na zaciatku...bola som aj na reproimun ze ake mam vysledky, kedze sa zadarilo a vobec neviem ako sa vyvijaju cytokiny ( nic som uz neriesila tymto smerom) akurat len hemato a to mi zistili syndrom lepivych dosticiek a beriem anopyrin...aj ty ho uzivas? kvoli comu? no planujem ho navstivit v gynaexu, len u mna bude potrebne riesit aj serklaz...tak neviem ci ist aj za nim.skor do ružinova

angelinja
3. dec 2019

@boba82 ahoj prosim ta ktorého si skusila?kam si isla ku ktorému ?dakujem

angelinja
3. dec 2019

@margarita ahoj napisala osm ti internu adresu prosim ta mozes mi odpisat?

boba82
autor
3. dec 2019

@angelinja ip mi nedosla ale tu ti odpisem. Este len buduci tyzden idem k Feriancovi.

angelinja
3. dec 2019

@boba82 ok teraz som poslala

boba82
autor
3. dec 2019

@angelinja odpisala som ti na ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre