• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opakované hnačky v treťom trimestri. Čo s tým?

6. júla 2008 
Ahojte kočky veľmi pekne Vás prosím o radu, pretože si neviem pomôcť a bohužiaľ zatiaľ ani lekári. Pred troma týž. ma hospitalizovali na 3 dni pre hnačky na infúzie , aby som nebola dehydrovaná. Zobrali mi aj výter, ktorý prišiel v poriadku. Hnačky sa pri prepúšťaní z nemocnice čiastočne upravili, ale nebolo to na 100%. Hneď prvú noc doma ma to znova chytilo a tak som sa hneď ráno vybrala k lekárovi, ktorý mi nasadil antibiotika Zinnat a k tomu Hyllak fortre a diétu. Zabralo to po dvoch dňoch a ja som mala asi týždeň pokoj. No v utorok to znova prišlo, tak znova k lekárovi, tak povedal, že Hyllak a diéta, dodnes, takto fungujem no nie je to lepšie zasa mi brali výter výsledky budú zajtra, alebo pozajtra bojím sa, že mi malé schudne veď málo čo jem. Stále mám v stolici hlieny čo to znamená?
6. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moja segra hnackuje cele tehotenstvo a vcera mala termin a furt nic, .......babo je v poriadku, len ona sa ndala do poriadku pred tehu tak to dopadlo :pensive: :unamused:
tak nic neboj, ono sa to stava a mas pekne tt takze este vydrz a potom mozes vykakat aj malicku :sweat_smile: drzim palec :wink:
6. júl 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik diddi za odpoveď, ja dúfam, že to nejak vydržím, ale je to fakt na nervy fakt nemôžem dokopy nič zjesť :unamused: :frowning2:
6. júl 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juzinka, o male sa neboj...skor ty schudnes,male si vezme co potrebujes, nejake zasoby mas :wink: ja som mala hnacky cez tehu vzdy tak 2 dnove a pozom presli... a zistila som ze mozem jest rovnko ako ked ich nemam a potom som mala 3 hodiny hnacku a to bol uz porod :grinning: ale tam ma bolelo brucho a slo to do krizov :wink:
6. júl 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok