Čím môže byť spôsobené opätovné špinenie v 8tt?

katarinak512
21. jún 2019

Ahojte, minuly týžden som začala špiniť a gyn mi nasadil duphaston, pekne to prešlo a vsetko bolo Ok. Teraz sme na dovolenke v zahraničí a predvčerom sme sa pomilovali a znova som začala špiniť. Moze to byt tym? Neviem co robil zle ked to znovu začalo 😔😩

simca_13
21. jún 2019

@katarinak512 môže aj nemusí, ja by som to nejako neriešila, mení sa ti telo, hormóny.

lenulka_14
21. jún 2019

@katarinak512 je to s toho. Ja som tiez spinila po styku. Ber dalej duphaston +klud a samozrejme par dni obmedzit styk. Mas to dolu vsetko viac prekrvene preto spinenie.
Pokial nekrvacas silno a nemas bolesti tak nepanikar.

dadka1996
21. jún 2019

Obmedzte sex radšej. Ja som tiež takto ale spustila sa mi krv a začala som krvácať. Bábätko bolo okej ale urobil sa mi hematóm. Neviem čo kvôli tomu ale. Odvtedy radšej neriskujem.

gagik
21. jún 2019

hmm,si na zaciatku tehotenstva,uz si raz spinila,beries lieky...napriek tomu ides na dovolenku do zahranicia, mas sex...co na toto povedat.

katarinak512
autor
21. jún 2019

@gagik dovolenka bola odkonzultuvana s gyn a co sa týka sexu, nevedomosť neospravedlňuje ale nevedela som ze sex moze spôsobiť krvácanie, takze po tom ako nás to vylakalo chuť odišla myslim si ze dost na dlho...

marika142
21. jún 2019

@katarinak512 my sme mali sex uplne v pohode asi az do siesteho mesiaca, uplne sme prestali asi az v 8 ked uz to fakt neslo... podla mna len treba opatrne a viac davat pozor a jemnejsie, porad sa s dr

janynyna
21. jún 2019

@katarinak512 chvalabohu môj muž bol natoľko tolerantný, že sme sex nemali celé tehotenstvo. Ja som to vydržala v pohode kvôli baby a keď manžel chcel uspokojila som ho ináč. Drž sa.

sevcikovaa
21. jún 2019

To sposobil sex prekrvenie a praskaju cievky... ascorutin je velmi dobry posilny cievky....nam g

bubi117
21. jún 2019

@katarinak512 zasadne nemat styk... Ja som s tym bola na zaciatku na pohotovosti a ked zistovali pricinu(ziadna horuca sprcha ani kupel, námaha, dvihanie ťažkých predmetov atď) tak zisťovali ci bol v predošlých dnoch styk... Po odpovedi ze ano bol na mna zazerali jak na vraha...čakám prvé babo a tiez som o tom nevedela... Okrem toho bolo všetko v poriadku...len mi zakázali sex, námahu a sedavé kúpele... Samozrejme som posluchla... 2 týždne na to opäť špinenie, nasadili mi duphaston a ascoroutin do ukoncenia 13tt...to mi pomohlo

janulicka24
21. jún 2019

Podla mna sex az tak nevadi, porad sa hlavne s lekarom, xy zien ma sex do vyssieho stadia tehu..lebo vtedy viac chuti

fridi96
21. jún 2019

Tak vravia že do 12tt neni najlepšie mat pohlavný styk a ty si ktomu už aj spinila a brala alebo berieš lieky tak akože neviem...prepáč ale podľa mna to je nezodpovednosť...nám dr nikdy nevravel že mame zákaz no ale aj tak sme vydržali a nehovorím že sme nemali chuť ale všetko pre baby teraz som 39tt už len čakáme kedy ju už konečne uvidíme 🙂

bubli21
21. jún 2019

Počkaj špinila si a lekar ti nezakázal sex? To bola prvá vec čo som mala zakazane ...a tiež som špinjla v 8tt ..a som už 16tt+3 a stale sex zakazany, mysli na male sex si užijete potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre