• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opúchanie rúk pri chôdzi. Je to normálne?

18. septembra 2012 
Ahojte, viete mi poradit, som v 32tt. a ked dlhsie chodim a mam ruky pri tele tak mi zacnu velmi opuchat, je to normalne? Nohy mi vobec neopuchaju, aspon zatial, ale tie ruky opuchaju hrozne. Mate s tym skusenosti?
Dakujem :grinning:
7. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa to robi,aj minule tehotenstvo,nic si z toho nerob,netreba nosit tazke veci a ruky nos vo vacku,prejde to po porode :wink:
7. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dik caruzo, uz som mala strach ze som jedina a este som si musela dat dole prstene, lebo jeden som si dala dole ledva, ledva tak som ich dala radsej vsetky :o)
7. jan 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alline,ja som mala presne to iste a tiez pocit ze nikto iny... :sweat_smile: Ja ked som dosla domov z nejakej prechadzky a tak, drzala som ruky nad hlavou aby mi odpuchli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nozky ako srnka, ani naznak po opuchu.
Prstienky som si dala na ruky az par tyzdnov po porode.
Najhorsie bolo ked som ani tukat do klavesnice nemohla. :grinning:
Drz sa, sme min. 3 take :wink: takze divna nie si.
7. jan 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Jankapo, dobre sa to cita, ze nie som jedina :o) Nastastie este do tej klavesnice viem tukat, ale som len v 32tt. takze sa to moze este zvrtnut :dizzy_face:
7. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alline
@jankapo
@caruzo19 ahojte, vidím že stará téma ale nedá mi reagovať :sweat_smile: mne to začalo pred 3 dňami a vydesilo ma to.... ešteže som našla vašu minitémičku :slight_smile:
18. sep 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok