Opuchnutá maternica v tehotenstve

michaela1761
9. nov 2011

Dobrý večer milé ženy,
mám na vás otázku. možno mi nebudete vedieť poradiť, ale už len vedomie, že v tom nie som sama bude pozitívne. Pred 2 týždňami som sa dozvedela radostnú správu, že už 6 týždňom v tomto tele nebývam sama. problém však je, že ja som gynekológa vyhľadala kvôli silným predmenštruačným bolestiam. vykľula sa z toho opuchnutá maternica, podľa lekára to prejde samé. prešli ale dni a nič sa nezlepšilo, neberiem žiadne lieky, len v noci nespávam. mali ste podobný problém, mám sa obávať že niečo nie je v poriadku? Viete mi poradiť nejaký bezpečný recept na zmiernenie bolestí? Budem všetkým vďačná. S pozdravom Michaela

roberta31
9. nov 2011

@michaela1761 fuha,tak ak mas až take bolesti,že sa na ne budis,tak to asi nie je v poriadku.Ja mavam tiež dost silne menstruacne,ale teraz ked som tehotna,tak až take nie.Zajdi radsej za dr.,aspon ja by som tak po predchadzajucej skusenosti urobila.Inak to patris asi k nam,julovky 2012,pridaj sa 🙂

michaela1761
autor
9. nov 2011

ja som za nim bola už 2x.vraj to súvisí s tým, že som otehotnela hneď po vysadení antikoncepcie...nemôžem za to že ty malí chlapíci boli až takí šikovní 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre