Ostré bolesti podbruška v 35. týždni

26. jún 2021

Ahojte, som na začiatku 35tt a dnes v noci som sa zobudila na silnu ostru bolesť v podbrušku úplne dole,ale taku pretrvávajúcu,vobec neustupovaa iba trvala. Potom po polhodine cca nejak ustupila a zaspala som,rano som vstala ze ok nic neboli ale ako som sa postavila a vycikala opäť prisla a az do krížov a boli a boli , sem tam ustupi malicko no citim tlak a nasledne pri nejakej minimálnej zmene pohybu zas zaboli. Taka tupa ale silná bolesť. Som druhorodicka a toto som nemala ešte. Rozmýšľam ci nejde o orechadnutie? Nechcem sa hrnúť na pohotovost hned,mozno to je normálne ale toto by som poslickom nepripisovala. Inak včera som ich mala velmi intenzívnych,v krížovej časti, velke boelsti ktoré ustupovali po magnezku. A večer otto... Moze sa takto rozbiehať porod ? Alebo mi bábo môže na nieco tlačiť? Mala ste to niektorá?

autor
26. jún 2021

Vytok ani hlien som nemala ani nemam,velmi to zaboli ked aj babo sa pohne,akoby mi narazilo do niečoho a boli to

gabika9878778
26. jún 2021

Na pôrod máš čas ešte aspoň dva týždne. Dieťa ke plno vyvinuté po 37 týždni. Skoč sa dať skontrolovať.

autor
26. jún 2021

Ano uvedomujem si že je to skoro,len som sa zľakla,. Doteraz mam poslickov slabších a také tlaky akoby mi male malo vypadnúť von. Picha ma aj dole,mozno sa nieco deje s krckom? Bola som uz na špic prsta otvorená naposledy. Nepamätám si moc prvé tehotenstvo ale tam som otvorená nebola absolútne tak neviem posúdiť. Ked to hude pretrvávať tak budem volať gynekológicke v pondelok,len som chcela vedieť ci je to bežne ,ci mate skúsenosti s takými stavmi

mmoonna
26. jún 2021

No ja by som určite nečakala s takýmito bolesťami do pondelka, ale išla sa dať pre istotu skontrolovať na pohotovosť

autor
26. jún 2021

Ked teraz som v takej blbej situácii ktoru nechcem opisovať,no nemal by ma kto zaviesť a záchranku si volať nechcem, bolesti mam skoro cely den a tvrdne mi brucho už hodné dve hodiny v kuse plus kríže, az teraz som si dala magnezko lebo nebolo po ruke tak uvidím ci to prejde. Začínam 5 týždne dneska, tak možno to bude normálne,ak by som v noci mala problémy zájtra to už riešiť budem

autor
26. jún 2021

*35tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre