Otváranie sa v 20tt a zápal obličiek

patka27101999
14. okt 2018

Baby, sme v 20+1 tt, lezime v nemocke kvoli zapalu obliciek+ otvaraniu, atb mam 3x denne a mg cca 4x denne, sme na 1cm spicku prsta, alebo nieco v tom zmysle, a sme tu uz 4. den, bolesti mam stale, neprejdem ani meter, nevladzem ani sediet, citim tlaky, neviete dokedy si ma tu nechaju? Mate skusenosti?

olifcek
14. okt 2018

@patka27101999 nemam skusenost, ale, az sa opytas, povedia... no mozno i do porodu...

hennyinnsbruck
14. okt 2018

No my sme tu vsetci vystudovany lekari😂😂😂😂boze zena pytaj sa lekarov a nie tu na mk🤔

suge
14. okt 2018

@patka27101999 Určite počítaj s dlhšou, ako s kratšou hospitalizáciou, veď ležíš v nemocnici minimálne kvôli dvom rôznym veciam. Tiež sa ako píšeš, zatiaľ necítiš oveľa lepšie, tak radšej domov "neutekaj". Prajem veľa trpezlivosti a dobré výsledky.🙂

beky1813
14. okt 2018

S kym si este isla? A co tak sa pytat doktorov?

patka27101999
autor
14. okt 2018

Dr som sa pytala a nikto nevie, tak uz som zufala, nic neviem, len ze mam mat klud, to je vsetko

vektricka16
14. okt 2018

@patka27101999 preboha jake premudrele niektore ... Ved sa normalne pytala ci nemate niektora len skusenost s tu jej diagnozu/ci ste to niektora nemali to je cele...

silvia5252
14. okt 2018

@patka27101999 Päťka, moja blízka kamarátka mala podobnú diagnózu a veru, nechali si ju v nemocnici s vylozenymi nohami až do pôrodu. Teda, aby som bola presná, do 38tt. Vtedy lekár zahlásil, že keby na ňu aj prišiel pôrod po ceste domov, tak už môže kľudne rodiť. Nakoniec aj napriek tomu, že sa otvárala, doma bez problémov fungovala ďalšie 2 týždne 🙂. Pozitívum ale, pôrod trval 2 hodky od prvej kontrakcie po okamih, keď držala svoju krásnu zdravú dcérku v náručí 🙂. Na Tvojom mieste pobudnem v nemocnici tak dlho, ako uznajú lekári za vhodné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre