Otvorená na 1 prst v 32. týždni

lorika6988
18. jan 2022

Ahoj kocky🙂 dnes som mala poradnu, iba ma lekar vysetril a vravel ze som otvorena na jeden prst. Prave som zacala 32.tyzden. Mate nejake skusenosti co by som mala a nemala robit? On vravel ze nemam behat po schodoch a na nakupy,a ziadny sex. Ale nic take nerobim iba domace prace co asi kazda z nas.

domka222
18. jan 2022

Ja som bola tiež v tom týždni na prst. Žiadne obmedzovanie. Normálne som chodila ešte do práce. Rodila som po termíne

lorika6988
autor
18. jan 2022

@domka222 ahaa.. Tak neviem k comu ma tak strasil😏 idem zase koncom mesiaca tak sa uvidi

ariannazara
18. jan 2022

Ja som bola v takom týždni tiež otvorená na 1 prst a robila som všetko ako doposial🙂 porodila som odtecenym plodovej vody v 39 týždni.

jazula
18. jan 2022

@lorika6988 Tiež som bola zhruba vtedy otvorená na jeden prst. Ja som to využila na to, že som si častejšie sadla a nohy vyložila 😁. A nerobila som veci, nad ktorými som povodne rozmýšľala - Aniball, masáž hrádze, nejaký nácvik polôh a tak. Rodila som prirodzene dva dni pred termínom.

telusikk
18. jan 2022

To je v pohodičke, bežne takto tehotné žienky bývajú otvorené 🙂

zanetakovacsova
18. jan 2022

@lorika6988 možno myslel iba kľudovejší režim 😛

lorika6988
autor
18. jan 2022

Tak sa nebudem zbytocne stresovat 🙂 idem nabuduce koncom mesiaca, tak snad sa to nezhorsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre