Pád v 22. týždni

kingu0531
12. okt 2013

Dievcatá pomozte mi!
Dneska som,upratovala,sprchovala som kvety a ak som naklonila nad vanu pošmykla som sa a udrela skor panvovu kost ako brusko,a teraz mám tam dost velku modrinu.Na pohotovsti ma vysetril lekár,spravil aj USG,hovoril že nemusim sa bát ,bábo je v poriadku,ale aj tak......
Mala niektora z vás podobny uraz??? (som v 22tt)
Za odpovede vám vopred dakujem!!!!

ewisam
12. okt 2013

@kingu0531 Ja som sa na to pytala dr.kazdy pad by sa mal v tehotenstve pre istotu skontrolovat. Takze si spravila dobre ze si sla na pohotovost...ak ti tam povedali , ze ok, nestresuj sa. Pripadne este spomen aj osetrujucemu dr. ked pojdes na poradnu. Ja mam s padmi celozivotne skusenosti, treba vediet aj ako padat 🙂

zigina
12. okt 2013

@kingu0531 Ahoj.Ja som spadla v 38 tyzdni, ale udrela som si aj brucho. Isla som na pohotovost a nemala som dobre vysledky,tak si ma nechali v nemocnici a za par hodin po prijati mi praskla plodova voda a zacala som rodit. Ale ak si bola u lekara a povedal ti, ze je vsetko ok, tak sa nemas coho obavat.:O))

hexena
12. okt 2013

troska sa setri pre istotu teraz par dni...pady su podla mna nebezpecne skor v prvych tyzdnoch tehu

janja2502
12. okt 2013

ja som tiez spadla zo schodov a bolo vsetko ok. Ale bala som sa riadne.

kingu0531
autor
12. okt 2013

Dakujem dievcatá!Budem musiet sa ukludnit!Dufam ze vsetko bude OK!!!

gretka2
13. okt 2013

Bud v klude, ked ti to aj lekar potvrdil. Babo je chranene v plodovej vode, ta utlmi aj vacsi pad. Ja som mala havariu na prelome 5. a 6.mesiaca, prevratila som sa s autom na strechu, auto islo do srotu, ale mne, ani malemu sa nic nestalo. Samozrejme som bola u lekarky, a vsetko dobre dopadlo 🙂

kessy11
13. okt 2013

@kingu0531 ja som sa strepala na ľade v zime a bola som v 32tt a padla som na bok a trošku na brucho a bábo a všetko bolo ok, dotiahli sme to do úspešného konca a k nádhernému pôrodu 😀 😀 😀 dobre si spravila, že si bol na pohotovosti, treba skontrolovať, sledovať pohyby a ukludniť sa, neboj všetko bude OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre