Pád zo sprchy v 26tt

ah1234
12. júl 2018

Ahojte, ked som dnes liezla z vane (nemame sprchu) dostala som krc do lytka a spadla som tak, ze som padala cez okraj vane priamo na zadok. Boli ma kostrc, inak si pridem v poriadku. Pohyby maleho takto cez den necitim nikdy, je lenivsi, skor v noci ho citim. Myslite, ze je to ok, alebo mam ist k lekarovi? Nie som z tych, co by plasili, ale nerada by som nieco podcenila :/ dakujem

thoughtfulweirdo
12. júl 2018

Ja by som pre istotu šla. Pravdepodobne je všetko v poriadku, ale budeš kludnejsia.

sipopa
12. júl 2018

ja by som pre istotu asi tiez sla, len proste preto aby si mala klud 🙂

silvi70
12. júl 2018

@ah1234, aj ja by som pre pokoj duše išla k lekárovi...

terezia1477
12. júl 2018

Aj ja by som určite išla

asia83
12. júl 2018

@ah1234 Pokiaľ ste nespadli na brucho, nešuchli si brucho, jednoducho žiadnym spôsobom nebolo brucho dotknuté, netreba to riešiť.

babi81
12. júl 2018

@ah1234 urcite by som sla pre istotu, radsej 3x zbytocne ako raz neskoro

lednickajana
12. júl 2018

Ahoj,ja som padla pocas tehu 2x,vzdy ma upozornila gynrkologicka ze to treba skontrolovat a vraj ked sa buchnes do bruska alebo padnes na zadok,nepodcenovat... urcite by som sa neriadila ze momentalne citis pohyby...chod sa dat skontrolovat vzdy lepsie ako byt nervozna...

bocianka123
12. júl 2018

radšej sa daj skontrolovať.

janynyna
12. júl 2018

@ah1234 Chod sa dat radsej skontrolovat. Verim,ze je vsetko ok

danina09
12. júl 2018

asi by som zasla, nie ze by sme ta chceli strasit, no asi to nebol len taky pad. mala by si aspon istotu

moniikka
12. júl 2018

@ah1234 určite k doktorovi,aj ja som spadla ale na schodoch,tiež na zadok.Šla som až na druhý deň a takeho zdrba som dostala ze až.Takže aj keď by ste šli zbytočne,máte istotu

deti95060810
12. júl 2018

ja som padla v tehu niekoľkokrát - bola zima, ľad, šmyklo sa mi...nikdy nič sa nestalo...

diana2207
13. júl 2018

@ah1234 ja by som jednoznacne isla k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre