Pálenie záhy v 27. týždni

ester80
30. sep 2013

Ahojte, chcem sa opytat, som v 27.tyzdni tehotenstva, a stale mam palenie zahy, neexistuje na to nijaky caj alebo pripravok, liek?

maggie37
30. sep 2013

Existuje na to mlieko, mandle alebo homeopatiká 🙂

ja1985
30. sep 2013

@ester80 mne to ukludni mlieko... zaha ma pali od zaciatku tehotenstva, zajtra zacinam 17. tt , zacne mi to stale vecer, potom ako sa najem....aj teraz uz zacala 😀 ale ako pisem, mne pomaha mlieko....musis skusit sama co ti zaberie...

ester80
autor
30. sep 2013

Ďakujem 🙂

m_ij_ka
30. sep 2013

ja mám overené mlieko 🙂

miminkacik
30. sep 2013

Mne nepomohli ziadne babske a zarucene overene recepty.. jedine homeopatika http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

jolinarr
30. sep 2013

lyžička sódy bicarbony a zapiť vodou, nič iné mi nepomohlo

melesmeles
30. sep 2013

mne pomahalo mlieko 🙂

soniatko
30. sep 2013

@ester80 mne pomahalo kazdu chvilu nieco ine...bystrinka, tablety so sodou, Maalox , neskor iba pivo a ku koncu uz vobec nic...

boba8765
30. sep 2013

Mne zasa Talcid🙂

sedem
30. sep 2013

@ester80 gastrotuss, mineralka Fatra (pozor, ma vysoky obsah soli a moze sposobit zadrziavanie vody v tele, ak sa pije nadmerne, nehovorim o 2dcl za den 😉 )

evka555
30. sep 2013

určite soda bikarbona, stačia dva glgy a je po probléme, sto percentne zaručené proti záhe

saska.t
30. sep 2013

rozkusat mandle,alebo kusok suroveho zemiaku, 1cl plnotucnej horcice prehltnut-nechutne ale pomaha...

medvedik79
30. sep 2013

Fatra je super! + tortove oplatky

darina1952
30. sep 2013

určite odporúčam Talcid - rýchy nástup účinku a príjemný "chladivý efekt" 😉

ssussie
30. sep 2013

papaj madle, skus mlieko a kup detsky sampon - narodi sa ti vlasac 🙂 mne ked to povedali som neverila a nas krasavec mal vlasky ako leviu hrivu 🙂 teraz ma 14 mesiacov a uz bol 8 krat strihany 😀

aadulik2110
30. sep 2013

ja som pila mlieko a jedla suché tortové oblátky... a pomáhalo 🙂

vivien38
1. okt 2013

@jolinarr soda bikarbona je velmi skodliva v tehotenstve, to by som neodporucala vobec ,radsej mlieko, to pomoze urcite.

upam
1. okt 2013

mne dnes poradili v lekarni Gaviscon žuvacie tablety, vraj sa mozu v tehotenstve tak idem vyskusat lebo ostatne uz nezabera 🙂

ester80
autor
2. okt 2013

Dakujem Vam za rady 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre