Pálenie záhy v tehotenstve

kakali10
22. jan 2019

dievcata ako pocitujete palenie zahy ? Ja som to totiz nikdy nemala, teraz mam nieco mozno tomu podobne a neviem ci ide o zahu 😁

pininka
22. jan 2019

@kakali10 mne bolel celý hrudníka odgrglo sa mi, až to stipalo, celé hrdlo.

kakali10
autor
22. jan 2019

@pininka hm tak to asi nebude ono.. zacala ma boliet pred hodinou horna cast brucha, nie je to nejaka extra bolest , neviem popisat ten pocit. Akoby som mala hore brucho uplne nafuknute a akoby mi to este znasobovalo hlad .. taka hladna zvlastna bolest (ja viem znie to ako blbost) 😂 fakt neviem ako to povedat 🙈

kakali10
autor
22. jan 2019

@pininka asi zaludok 🤷🏼‍♀️

pininka
22. jan 2019

@kakali10 tak to asi nebude toto.

pininka
22. jan 2019

Môže to byť zlcnik

nmhc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kakali10
autor
22. jan 2019

@pininka zlcnik tusim boli pod pravym rebrom nie ? Mna boli v strede a pod LAVYM rebrom .. 🤔

pininka
22. jan 2019

@kakali10 mňa boli žlčník v strede hornej časti brucha, viem to mám kameň. Stále ma to bolí rovnako a keď som mala záchvat ešte má boleli aj krize

kakali10
autor
22. jan 2019

@pininka no presne aj mna v strede.. ale to ma boli maaaalokedy, mozno ked nieco zjem co mi nesadne

pininka
22. jan 2019

@kakali10 veď presne. Keď zjem niečo ťažšie, čo mi nesadne.

kakali10
autor
22. jan 2019

@pininka ach boze , z tohto ma ide rozhodit ked mam kazdy bozi den rozmyslat co zjest, co uvarit aby mi naaaahodou nebolo zle alebo ma nieco nebolelo.. katastrofa 😬

pininka
22. jan 2019

Ja viem,že nemozem ťažké jedlá typu bôčik, vyprážané, majonezove a pod. Inak jem všetko.nked tak si dám tabletky na trávenie hneď po jedle. Mne pomáha orenzym a keď je veľmi zle tak čierne uhlie.

ladybug6
8. feb 2019

Mňa pálilo niekde ako je bránica. V lekárni mi na zahu odporučili v tehotenstve renie zuvacie tablety a trochu ulavilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre